پنج شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۷:۵۵
آخرین اخبار
27 اسفند 1401 ، ساعت 22:12 94 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :77318

خانه تکانی شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه با ۶شورا و ۶ شهردار!؟

جلسه عادی شورای اسلامی شهر آستانه اشرفیه پیش از ظهر امروز با حضور اعضای شورای اسلامی وسرپرست شهردار در سالن اجتماعات شورای اسلامی برگزارشد.

به گزارش جلال شرق، حسن حبیب پور ؛رئیس شورای اسلامی دراین جلسه ضمن تبریک پیشاپیش سال جدید و حلول ماه مبارک رمضان و روز شهردار به سرپرست شهرداری و شهردار جدید از زحمات علی مقصودی ؛شهردار سابق در طول ۱۴ ماه خدمت و اقدامات ارزنده تقدیر و تشکر کرد .

سید عباس نورحسینی نائب رئیس شورا نیز ضمن خداقوت به شهردار سابق ،از اعتماد شورا  در انتخاب وی به عنوان شهردار تشکر کردو گفت : در دوره مدیریت جدید شهرداری با ۶ شورا و ۶شهردار در خدمت مردم خواهیم بود .

وی با تاکید به استفاده از فرصت ها بمنظور خدمت به مردم اظهار کرد: در تحقق وعده های گذشته لازم است از تمام زمان برای کار و خدمت برای مردم شهر آستانه اشرفیه استفاده شود .
وحید قربانی ؛رییس کمیسیون عمرانی شهرداری نیز ضمن خداقوت و تشکر به پاس زحمات ۱۴ ماه شهردار سابق همت شهرداری را درفضا سازی نوروزی خواستارشدو گفت : به منظور جذب گردشگر و استفاده عموم مردم از فضا های شهرستان لازم است در فضاسازی منظر شهری باموضوع نوروز همت ویژه ای صورت بگیرد .

وی خواستار تخصیص بودجه در حوزه فضا سازی مناسبتی شد و گفت : المان های نوروزی جاگذاری شده قدیمی می باشد و لازم می باشد در مناسبت نورزی ضمن تنوع به فضاسازی از طرح ها و المان های جدید استفاده شود .

رییس کمیسیون عمران در ادامه از ضرورت روشنایی میدان امام حسین، تازه آباد و میدان کیاشهر گفت و اظهار کرد: نورافکنی مسیرهای که درآن ورود مسافران راخواهیم داشت ضروری است.

قربانی همچنین برگزاری جلسه با نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی به منظور هماهنگی و برنامه ریزی پروژه های آینده را پیشنهاد داد.

عباس عالم دیگر عضو شورا با ابراز گله مندی از عدم فضاسازی نوروزی مناسب شهری اقدام جهادی شهرداری را در لکه گیری ، رنگ آمیزی و فضا سازی نوروزی را مورد تأکید قرارداد.

وی با تاکید به نظارت جدی شهرداری در امر فضا سازی اظهار کرد: آستانه اشرفیه باوجود محصولات استراتژیک کشوری درمعرفی محصولات و معرفی شهر ضعیف عمل می کند .

حمیده اسلامی ؛سرپرست شهرداری تغییر پست های مدیریتی در روزهای پایان سال به صلاح شهر ندانست و افزود: مشکلاتی در شهر وجود دارد که نیاز به برنامه ریزی از قبل دارد و در فرصت کوتاه رفع همه آن ها امکان پذیر نیست.

وی افزود: با قبول ضعف های موجود و فرصت محدود با برگزاری جلسه و برنامه ریزی حداقلی در تلاش برای رفع آن اما درهمین زمان کوتاه می باشیم .

رسیدگی به درخواست‌های مطرح شده از سوی شهروندان و شهرداری آستانه‌اشرفیه؛ اجاره ماشین آلات راهسازی جهت انجام پروژه‌های عمرانی؛ تعیین و تکلیف باقیمانده مطالبات شرکت شیمی کودسازان معراج و همچنین تمدید قرارداد به مدت یکسال از طریق ترک تشریفات؛ ثبت مطالبات شرکت ژئوسویل با موضوع احداث پل شهید خوش‌سیرت، اجرای کفپوش و جدول‌گذاری، احداث پل شهید بهمنیار، اجرای دیواره بلوکی رودخانه مسیر جاده کیسم، دیوارکشی محل دفن زباله؛ تصویب تعرفه پیشنهادی دفتر سیماک و… از مهمترین موضوعات مطروحه در جلسه شورای اسلامی شهر آستانه‌اشرفیه بود.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است