پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۲۴
آخرین اخبار
7 آبان 1394 ، ساعت 16:57 1,642 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :5750
رئیس مجمع نمایندگان گیلان :

خانه کشتی گیله‌مردی در گیلان تأسیس می‌شود.

رئیس مجمع نمایندگان گیلان از راه‌اندازی خانه کشتی گیله‌مردی در استان گیلان خبر داد.
محمدحسین قربانی در گفتگوی اختصاصی با جلال شرق بابیان این خبر گفت: در دیدار با وزیر ورزش که بحث توسعه ورزش استان گیلان مدنظر قرارگرفته بود بعد از تبیین و ارائه اطلاعات لازم درباره کشتی گیله‌مردی مقر رشد که با همکاری مجموع استان و وزارت ورزش جوانان بتوانیم خانه کشتی گیله‌مردی را در گیلان راه‌اندازی کنیم.
وی با طرح بیان این موضوع که وزیر ورزش و جوانان به دلیل عدم تحقق وعده‌های این وزارت خانه به مردم به‌ناچار نمایندگان طرح استیضاح وزیر را در پیش‌گرفته بودند اظهار کرد: در این نشست ضمن گله‌مندی از ایشان از وی درخواست شد که در بخش فضاهای ورزشی استان و تخصیص اعتبارات عنایت ویژه‌ای داشته باشند.
نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر به تکمیل سالن چندمنظوره روستای لسکوکلایه بخش بندر کیاشهر اشاره کرد و افزود : این سالن ورزشی که تاکنون بالغ‌بر ۵میلیارد ریال هزینه شده است به‌صورت نیمه‌تمام مانده بود که با اختصاص ۱۱میلیارد ریال از سوی وزارت ورزش و جوانان روند اتمام آن سرعت بیشتری خواهد گرفت.
وی در خصوص زمین فوتبال این شهرستان با توجه به بازدید سه وزیر از دولت قبل و دولت فعلی گفت: با توجه به شرایط موجود درباره چمن مصنوعی زمین ورزشی عنایت ویژه‌ای داشتند و مبلغ ۱۵ میلیارد ریال برای این کار تخصیص که بخشی در امسال و در صد جزئی دیگر در سال آتی پرداخت خواهد شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است