پنج شنبه, ۱۰ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۶:۴۸
آخرین اخبار
19 بهمن 1394 ، ساعت 12:37 1,846 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10160

خانواده مطرح شده در پایگاه خبری ، صلاحیت نگه داری فرزند را نداشته است


درپی گزارشی در یک پایگاه خبری با عنوان « تحمل زندگی در طویله به عشق دیدار فرزند »رئیس کمیته امداد طی تماسی با جلال شرق گفت:  خانواده مطرح شده در پایگاه خبری ، صلاحیت نگه داری فرزند را نداشته است و از سوی دادگاه سلب صلاحیت شده است. .

به گزارش جلال شرق ، قنبر نژاد با بیان اینکه فضای خانه و خانواده به دلیل مشکلات اجتماعی  شرایط مناسبی برای رشد اجتماعی فرزند خانواده به وجود نیاورده بود از سوی دادگاه ، برای تحصیل و جلوگیری از آسیب های اجتماعی سرپرستی آن تا صحت و سلامتی اجتماعی خانواده سلب و در اختیار بهزیستی قرار گرفته است که هم اکنون دختر خانواده در مرکز نگه داری بهزیستی انزلی به سر می برد .

وی با بیان اینکه بر اساس حکم دادگاه و به دلیل شرایط خاص تا اصلاح رفتاری به والدین حتی اجازه ملاقات نیز از آنان سلب شده است افزود :موضوع رفتاری این خانواده که از سال ۹۲ تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفته است با تدبیر شورا و دهیار برای اصلاح رفتار آنان تاکنون مساعدت های لازم انجام گرفته است .

همین مسئول افزود : رایزنی هایی هم با نهادهای مربوط انجام گرفته و اقداماتی برای بهبود آنان اندیشیده شده است ولی همکاری خود خانواده برای برون رفت از مشکلاتی که به وجود آورده اند ضروری است.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است