دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۱:۰۲
آخرین اخبار
26 آذر 1394 ، ساعت 17:55 512 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8035

خبرنگاران دهه فجر گیلان ساماندهی می‌شوند

با راه‌اندازی سامانه ثبت‌نام الکترونیکی ارشاد گیلان

ثبت‌نام از خبرنگاران به منظور پوشش برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی با راه‌اندازی سامانه ثبت‌نام الکترونیکی در سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان آغاز شد.

به گزارش جلال شرق ، به نقل از فارس  سخنگوی کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان عصر امروز در جریان راه‌اندازی سامانه ثبت‌نام الکترونیکی خبرنگاران دهه فجر گیلان اظهار کرد: امسال کارت خبرنگاران برای پوشش اخبار دهه فجر انقلاب اسلامی به صورت الکترونیکی در استان صادر می‌شود.

قاسم مصفا صدور کارت خبرنگاری را به منظور ساماندهی اصحاب رسانه برای پوشش برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در استان عنوان کرد و افزود: خبرنگاران با ورود به سامانه الکترونیکی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان مشخصات فردی خود را وارد کرده و کد پیگیری دریافت می‌کنند.

وی به انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه امسال اشاره کرد و گفت: ثبت‌نام خبرنگاران برای صدور کارت خبرنگاری به منظور پوشش برنامه‌های انتخاباتی در گیلان از جمله اهداف راه‌اندازی سامانه مذکور است.

مدیر روابط عمومی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه نخستین کنگره ملی شهدای گیلان در اردیبهشت ماه سال ۹۵ در استان برگزار می‌شود، تصریح کرد: ساماندهی خبرنگاران برای پوشش برنامه‌های کنگره مذکور با استفاده از اطلاعات سامانه الکترونیکی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی انجام می‌شود.

مصفا با اشاره به اینکه ساماندهی خبرنگاران برای پوشش برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در گیلان با تجربه خوب کسب شده از سال‌های گذشته در سال جاری اجرایی شده‌است، بیان کرد: تجربه کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان در عرصه اطلاع‌رسانی الگویی برای دیگر استان‌ها شده‌است.

وی بر تداوم برنامه‌های خوب کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی گیلان تاکید کرد و یادآور شد: سال گذشته تعداد ۳۲۰ نفر خبرنگار برای پوشش برنامه‌های دهه فجر در استان ساماندهی شدند.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است