پنج شنبه, ۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
9 آگوست 2015 ، ساعت 20:28 607 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1321
شاهین جهانگیر بلورچیان:

خبرنگاری ؛ رسالتی قرآنی است

سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان در مراسم تجلیل از خبرنگاران و صاحبان قلم شهرستان لاهیجان خبرنگاری را رسالتی قرآنی عنوان کرد.
به گزارش جلال شرق ، سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان با گرامی داشت سالروز شهادت شهید صارمی و شهدای عرصه رسانه ،روز خبرنگار را تبریگ گفت و اظهار داشت:خبرنگاران وظیفه خطیر و سنگینی بر عهده دارند و آن ارتقای سطح آگاهی مردم ،شناخت مسیر درست و انتخاب سالم و صحیح،نشر آگاهی و معنویت،مقابله با جهل و گسترش علم و اگاهی است.
شاهین جهانگیر بلورچیان افزود : رسالت خبرنگار ، امانت داری و صداقت در انعکاس خبر بوده و آنان پل ارتباطی بین مردم و مسئولینند.
وی ماموریت خبرنگاران را رسالتی قرآنی دانست و اظهار داشت: چنانکه خداوند در قرآن به قلم قسم خورده است ارزش قلم و کار خبرنگاران به صداقت و امانت‌داری آنهاست و پاداش قلم را خداوند بزرگ تعیین می‌کند.
جهانگیر بلورچیان خبرنگاران را نظریه‌پردازان عرصه‌های فرهنگی ، اجتماعی ،سیاسی و اقتصادی نام برد و یاد آور شد : خبرنگاران با حضور در صحنه‌های اجتماعی به مسائل و گرفتاری‌های مردم آگاهی دارند و انعکاس مسائل و مشکلات شهری توسط آنان باعث توسعه و آبادانی شهر می شود.
وی در ادامه افزود:خبرنگاری از مشاغل سخت و زیان آور است و اگر آن را کاری عاشقانه بنامیم سخنی به گزاف نگفته ایم.
درادامه هر یک از خبرنگاران به بیان مسائل و نقطه نظرات خود پرداختندو خواستار کانون خبرنگاران لاهیجان برای رفع مشکلات حقوقی مبتلابه خودشان شدند.
در پایان با اهدا لوح تقدیر و جوایزی از سوی اداره از اصحاب رسانه و صاحبان قلم شهرستان لاهیجان تقدیر شد.

IMG_1612

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است