چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۴:۰۱
آخرین اخبار
14 فروردین 1395 ، ساعت 10:38 2,617 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :12740
فرماندار لنگرود خبر داد:

خسارت یک میلیارد تومانی به زیرساخت‌های شهرستان لنگرود

 

فرماندار شهرستان لنگرود از وارد شدن خسارت بالغ‌بر یک میلیارد تومان به تأسیسات و زیرساخت‌های شهرستان لنگرود در اثر ریزش باران و جاری شدن سیل در این منطقه خبر داد.

 

سید رضا جواد پور در گفتگوی اختصاصی با جلال شرق، بابیان اینکه سیلاب روز گذشته منطقه سد لاستیکی پهلوان بست کومله، پل و آب‌نمای آیشیان و روستای های منطقه سلوش بیشترین آسیب را دیدند افزود: از ابتدای وقوع حوادث اداره راه و شهرسازی و دستگاه‌های دیگر وارد عملیات شدند و نسبت به ترمیم و رفت‌وآمد مردم و خودرو اهتمام خود را انجام دادند

 

فرماندار لنگرود بابیان اینکه در سیلاب اخیر منطقه لنگرود تلفات جانی نداشتیم و سیلاب یک دستگاه ماشین حفاری واقع در سد لاستیکی پلوان بست را نیز با خود برد اظهار کرد: متأسفانه دیشب یک دستگاه کامیون در منطقه وقوع حادثه در سلوش از مسیر منحرف شد که با تلاش‌های انجام‌گرفته خودرو کامیون و سرنشین مستقر در آن نجات داده شدند.

 

photo_2016-04-02_10-57-03

معاون عمرانی فرمانداری لنگرود نیز در گفتگو با خبرنگار جلال شرق با تائید خسارت بالغ‌بر یک میلیارد تومانی به زیرساخت‌های شهرستان لنگرود گفت: تخریب سد لاستیکی پهلوان بست واقع در کومله، که تأمین آب شرب شهرستان را به لحاظ اهمیت موضوع که در هر ثانیه بالغ‌بر ۵۰ لیتر در ثانیه تأمین می‌کند دارای حائز اهمیت بسیار بالایی برخوردار است که در سیلاب اخیر خسارت دید.

فرامرز مصطفوی افزود: در منطقه سلوش رانش جاده ضمن اینکه به تأسیسات راه این منطقه خسارت هنگفتی وارد کرد به خاطر اینکه رانش در مسیری قرار گرفت که لوله گاز از آن عبور می‌کرد به تأسیسات گاز هم خساراتی هم وارد شد.

وی اظهار کرد: در مسیر جاده پل لر دکان چندین نقطه با رانش زمین همراه بود که درواقع به تأسیسات راه خسارت واردشده است و اکثریت نقطه‌ای که رانش انجام‌گرفته است رفت‌وآمد در آن مسیر یک‌طرفه است منتها اداره راه و شهرسازی لنگرود تابلوهایی را نصب تا خدای‌ناکرده خودروها با مشکل مواجه نشوند.

مصطفوی ادامه داد: در مسیر روستای ایشیان که چند روستای بالای ۲۰ خانوار هستند تخریب پل باعث شد که رفت‌وآمد به‌صورت خودرویی انجام نمی‌گیرد و به‌صورت پیاده‌رو است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است