جمعه, ۷ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۱:۰۶
آخرین اخبار
10 بهمن 1394 ، ساعت 19:29 2,069 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9695
فرامرز مصطفوی معاون عمرانی فرمانداری لنگرود :

خسارت ۲۰ میلیارد ریالی به حوزه برق لنگرود

 

معاون عمرانی فرمانداری  شهرستان لنگرود گفت: برف چند روز اخیر در شهرستان لنگرود بیش از دو میلیارد تومان خسارت به حوزه برق وارد کرده است.
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، فرامرز مصطفوی  با اشاره به تخریب تأسیسات برق پارگی سیم‌ها افتادن دکل بزرگ چاف که باعث خاموشی گسترده‌ای در لنگرود شد اظهار کرد: عملیات بازسازی و نوسازی با حضور گروه هایی از شهرهای آستارا ، تالش ، ماسال ، بندر انزلی ، رودبار ، املش  و رودسر  با۸۸ اکیپ برق و بالغ‌بر ۲۶۵ نفر بودند توانستند با همراهی و همدلی برق را وارد مدار سازند.

وی افزود :   با توجه به وارد آمدن خسارت کلی به تاسیسات بخش مرکزی از سوی اداره توزیع برق منطقه ای ۱۰ کیلومتر کابل خود نگه دار به این شهرستان اختصاص یافت که ۵ کیلومتر کابل فشار قوی و ۵ کیلومتر کابل فشار ضعیف می باشد .
مصطفوی  بیشترین خسارات را در منطقه چاف و چمخاله و تاسیات بخش مرکزی  اعلام کرد و افزود: با برنامه‌ریزی دقیق ستاد بحران استان و اطلاع‌رسانی به همه ادارات شهرستان همچنین تقسیم‌کار توانستیم از ساعات اولیه عملیات باز کردن راه‌ها و بازسازی را با همکاری اداره راه و شهرسازی، شهرداری‌ها، شوراها و دهیاری‌ها همچنین حضور فیزیکی اعضای ستاد بحران شهرستان و با استفاده از ماشین‌آلات بخش دولتی و خصوصی به انجام رسانیم.
وی ضمن تقدیر  از همکاری اداره برق استان، توزیع برق، معاون عمرانی استاندار و استاندار گیلان گفت: در بارش برف اخیر یک باب مغازه در حوزه چاف و چمخاله تخریب و به سربندی ۴ مدرسه نیز خسارتی وارد آمده است
معاون عمرانی فرمانداری  لنگرود همچنین تصریح نمود: مشکل ۵۰۰۰ خط تلفن ثابت که قطع‌شده بود به‌طور کامل حل‌شده است.
مصطفوی در خصوص خسارات برف به باغ‌های مرکبات نیز گفت: جهاد کشاورزی مسئولیت حل مشکل کشاورزان را برعهده‌گرفته است.

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است