شنبه, ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۱:۱۰
آخرین اخبار
26 تیر 1395 ، ساعت 14:17 2,051 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :18207
اتفاقی که دیشب در آژانس هواپیمایی لاهیجان افتاد.

خواستگار سمج دختر مورد علاقه اش را در آژانس هواپیمایی حبس کرد

 به گزارش جلال شرق ، فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان لاهیجان از دستگیری و بازداشت یک خواستگار سمج که دختر مورد علاقه اش را در محل کارش حبس کرده بود خبر داد.

سرهنگ  محمود قاسمی لحظاتی پیش در گفتگو با جلال شرق  در تشریح این خبر گفت: برابر تماس بستگان آن دختر با فوریت های پلیس ۱۱۰ در ۱۲/۳۰ دقیقه دیشب مبنی بر حبس شدن یکی از کارمندان در دفتر کارش  ، مامورین بلا فاصله در آژانس هواپیمایی  … واقع در میدان خزر حاضر شدند.

وی افزود : مامورین پس از حضور در  محل مورد نظر متوجه شدند که درب مغازه آژانس قفل  و شیشه ها بسته است و چندین مرحله با فرد مورد نظر تماس گرفته ولی وی حاضر به همکاری نشد که مامورین با داشتن حکم قضایی وارد محل کار گردیدند و دختر به همراه فرد مورد نظر را دستگیر و به کلانتری محل دلالت کردند.

سرهنگ قاسمی ادامه داد:  در تفتیش از کیف همراه متهم یک کلت کمری به همراه تعدادی مشخص فشنگ جنگی و یک اسپری اشک آور کشف و ضبط گردید  و در این باره پرونده مقدماتی تشکیل و متهمین تحویل مقامات قضایی گردیدند که  با قرار معین زندانی شدند.

وی در خصوص انتشار اخبار غیر موثق در فضای مجازی یاد آور شد : هیچ کدام از مسایلی که در فضای مجازی گفته شده است صحت نداشته و آنچه از نیروی انتظامی اعلام گردیده است اصل ماجرا می باشد

فرمانده نیروی انتظامی در پایان  افزود : فرد متهم  متولد ۱۳۵۵ و ساکن  خارج از استان بوده و دارای تحصیلات سیکل می باشد و  دختر مورد نظر متهم ساکن لاهیجان و دانشجوی کارشناس ارشد رشته حقوق بین الملل می باشد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است