سه شنبه, ۱۲ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
25 سپتامبر 2015 ، ساعت 11:31 569 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3318
قربانی :

خواص و نخبگان جهان اسلام تدبیری جدید برای کنگره عظیم حج بیندیشند.

 رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با صدور اطلاعیه ای بی تدبیری آل سعود را در مناسک حج امسال محکوم  کرد و از خواص و نخبگان جهان اسلام درخواست کرد که بر ای کنگره عظیم حج تدبیری جدید بیندیشند.
به گزارش جلال شرق ، در این اطلاعیه آمده است : بار دیگر خباثت و بی‌تدبیری آل سعود برای برپایی بزرگ‌ترین کنگره عظیم حج در جهان اسلام حادثه‌ای تلخ آفرید و دل همه مسلمانان جهان آزرده‌خاطر گردید و این حادثه حزن‌انگیز بار دیگر نشان داد که دولت آل سعود لیاقت و شایستگی مدیریت حر مین شریفین را ندارد.

همانطوری که مقام معظم رهبری در پیام خود تأکید داشتند که دولت سعودی موظف است مسئولیت سنگین خود را در این حادثه‌ی تلخ پذیرفته و به لوازم آن به‌قاعده‌ی حق و انصاف عمل کند پرواضح است که مدیریت غلط بعضی از عوامل آل سعود و اقدامات ناشایسته آنان عامل این فاجعه عظیم در دنیای اسلام بوده است.

۱۳۹۴۰۷۰۲۰۰۰۴۰۹_PhotoL

حادثه غمبار و دردناک مناسک حج امسال در منا  در عید سعید  قربان، واقعه‌ای فراموش ناشدنی را برای ملت ایران و جهان اسلام رقم زد که هرگز از خاطر مسلمانان فراموش نخواهد شد و باید برای مدیریت کنگره بزرگ حج.، خواص و نخبگان جهان اسلام تدبیری جدید بیندیشند.

به‌عنوان رئیس مجمع نمایندگان گیلان از دولت جمهوری اسلامی علی‌الخصوص وزارت امور خارجه درخواست دارم که با پی گیری جدی در ارتباط با حجاجی که عزیزانی خود را ازدست‌داده‌اند نهایت تلاش خود را برای مساعدت دولت بی‌تدبیر آل سعود برای مداوای آنان به کار بسته و کمک های ممکن را به حجاج دیگر کشورها تعمیم داده و حق برادری واسلامی را به انجام برسانند

هم‌چنین از مردم استان گیلان درخواست دارم که با حضور گسترده خود در تظاهرات امروز که بعد از اقامه نماز جمعه در محکومیت اقدام ناشایسته دولت آل سعود برگزار می‌شود حضور فعال داشته باشند.

۱۳۹۴۰۷۰۲۰۰۰۲۲۷_PhotoL

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است