سه شنبه, ۸ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۳:۰۹
آخرین اخبار
21 بهمن 1394 ، ساعت 17:24 697 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10292
فرماندار آستانه اشرفیه در جشن دانش آموزان هنرستان 17 شهریور :

دانش آموزان استمرار دهنده نهضت امام خمینی هستند

فرماندار آستانه اشرفیه در جشن انقلاب و گروه سرود همگانی ۱۷۰نفر از دانش آموزان در هنرستان ۱۷ شهریور گفت: شما دانش آموزان استمرار دهنده نهضت امام خمینی هستید

به گزارش خبرنگار جلال شرق ، رحیم حیدری با بیان اینکه بهترین زمان ، حال و هوای شماست که در آن قرار دارید اظهار کرد : خلوص نیت ، صداقت و پاکی در شما دانش آموزان موج می زند.

وی ادامه داد: نهضتی که امام خمینی پایه گذاری  کرد  شما وارثان این انقلاب هستید و باید شاهد این باشیم که شما در فردای این انقلاب برای نظام و مردم مفید و برای این شهرستان خدمتگذاری خوب باشید.

در ادامه این مراسم دکتر قربانی ضمن تقدیر از دانش آموزان و برگزار کنندگان این مراسم گفت:در طول دهه فجر در بسیاری از مراسم ها و افتتاحیه ها و پروژه های عمرانی بودم ولی در حضور در جمع شما دانش آموزان و در این نشست بهترین این جلسات بود.

نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر افزود : به دلیل هنر و ظرفیت بالای شما دانش آموزان که در آینده نه چندان دور مدیران ارزشمندی برای انقلاب و جامعه خواهید بود تلاش خواهم کرد تجهیزات و نواقص موجود آموزشی را در کوتاهترین زمان برطرف و این مدرسه نمونه استانی کنیم .

دکتر محمد حسین قربانی  از تلاش های مدیرو معاونان و همکاران فرهنگی تقدیر و جشن انقلاب را بر همه آنان تبریک و خواستار مشارکت گسترده در راه پیمایی ۲۲ بهمن شد.

در این مراسم  ابتدا گروه سرود ۱۶ نفره و گروه هم خوانی سرود ۱۷۰نفره به اجرا ی سرود خود پرداختند و پس از بریدن کیک انقلاب سئولین شهرستان از نمایشگاه و سفره سلامت بازدید کردند.

IMG_2619 IMG_2625 IMG_2643 IMG_2649 IMG_2660 IMG_2663 IMG_2666 IMG_2669 IMG_2671 IMG_2677 IMG_2691 IMG_2704 IMG_2714

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است