دوشنبه, ۴ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
28 سپتامبر 2015 ، ساعت 13:00 703 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3505
مسئول تعاون و امور رفاهی آستانه‌اشرفیه خبر داد:

درآمد ۲۱۵ میلیون ریالی آموزش و پروش آستانه‌اشرفیه از اسکان مسافران تابستانی

مسئول تعاون و امور رفاهی اداره آموزش‌وپرورش آستانه‌اشرفیه از درآمد ۲۱۵ میلیون و ۸۰۰ هزار ریالی این اداره از اسکان مسافران تابستانی خبر داد.
رحیم ناظری در گفتگو با خبرنگار جلال شرق ،گفت: با آمادگی ۶ آموزشگاه با ۴۸ کلاس در س ۱ هزار ۳۴۷ خانوار در طول تابستان در ۳۰ کلاس گروه «الف» و ۱۸ کلاس گروه «ب» پذیرش شدند که از این تعداد ۱ هزار ۲۶۲ خانوار فرهنگی و ۸۵ خانوار هم غیرفرهنگی بودند.
وی تعداد نفرات پذیرش‌شده فرهنگی را ۶ هزار ۱۵۹ نفر و غیرفرهنگی را ۴۲۸ نفر عنوان کرد و افزود: تعداد ۱۰ هزار ۵۲۵ نفر روز از سوی اسکان این اداره پذیرش دریافت شد که از این تعداد ۹ هزار ۸۹۸ نفر روز فرهنگی بوده‌اند.
ناظری میزان پرداختی برای کلاس‌های «الف» برای فرهنگیان را ۲۲ هزار تومان و غیرفرهنگی ۳۸ هزار تومان اعلام کرد و اظهار داشت: در صورت تأمین اعتبارات و همکاری ادارات و نهادهای مربوط می‌توانیم گروه کلاس‌های «ب» را نیز تجهیز تا مسافران از امکانات بهتری در مدارس برخوردار باشند.images
وی کمبود تخت خواب و فراهم نمودن استحمام مستقل برای مسافران را از مهم‌ترین مواردی اعلام کرد که باید با نگاه ویژه مسئولین شهرستان برای جذب مسافر و اسکان موقت اقدامات لازم انجام گیرد.
ناظری با اشاره به حجم ورودی مسافرانی که در تعطیلات نوروزی به شهرستان ورود می‌کنند و با توجه به ۱۶ مدرسه‌ای که برای اسکان در نظر گرفته می‌شود خاطرنشان کرد: برای آمادگی و تجهیز ۱۵۵ کلاس آموزشگاه‌های این شهرستان باید اعتباری ویژه در نظر گرفته شود تا آمادگی لازم را برای پذیرش داشته باشیم.
وی ثبت‌نام اینترنتی را از ویژگی‌های اسکان مسافران مدارس نام برد و ادامه داد: در این شهرستان یک آموزشگاه با ۸ کلاس به‌صورت اینترنتی برای رزرو اختصاص داده‌شده بود که امیدواریم آن را افزایش دهیم.
ناظری در پایان اظهار داشت: استقبال مسافران از کلاس‌های مدارس نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد افزایش داشته و این نشان‌دهنده آن است که می‌توانیم با فراهم آوردن بسترهای لازم و با توجه به نوساز بودن مدارس گردشگران و مسافران بیشتری را جذب نماییم.

۱۶۲۹۲۵۳

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است