شنبه, ۹ مهر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
24 بهمن 1394 ، ساعت 19:55 1,727 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :10557
اظهار نظر عجیب کی روش؛

درخواست دادم ولی استعفا نمی دهم

سرمربی فوتبال ایران پس از جلسه با رئیس فدراسیون گفت: درخواست استعفایم را تقدیم فدراسیون کردم اما استعفا نمی‌دهم.

به گزارش جلال شرق ،کارلوس کی روش گفت: درخواست استعفایم را برای تاریخ ۱۱ اردیبهشت ۹۵ ( ۳۰ آوریل ۲۰۱۶) به رئیس فدراسیون تقدیم کردم اما استعفا نمی‌دهم.

سرمربی فوتبال ایران پس از جلسه امروزش با علی کفاشیان افزود: باید تاکید کنم که مشکل شخصی با کسی ندارم و از روی صندلی خودم هم بلند نمی شوم تا مشکلی پیش بیاید، اما گاهی این مشکلات خودشان در خانه شما را می زنند و برای شما مشکل ساز می‌شوند.
او ادامه داد: بسیار شفاف می‌گویم که مشکل شخصی با کسی ندارم به ویژه با علی کفاشیان که رئیس فدراسیون فوتبال است و به طور قطع وظیفه اوست که انتخاب کند چه کسانی به جلسه با اینفانتینو بروند یا نه، اما صادقانه می‌گویم که من احتیاجی به عکس یادگاری با اینفانتینو یا حتی سرآلکس فرگوسن ندارم.
کی روش افزود: افرادی که نزدیک رئیس فدراسیون فوتبال هستند مشکل‌ساز می‌شوند، من می‌خواهم به کفاشیان کمک کنم و به همین دلیل به این نتیجه رسیدم که این کار را انجام دهم. اگر کفاشیان می‌خواهد مرا نگه دارد قطعا مردم خوشحال می‌شوند و از حمایت هواداران هم برخوردار می‌شود اما برای افراد طبقه سوم فدراسیون فوتبال این موضوع خوشایند نخواهد بود. می‌دانید که کفاشیان برای انجام حمایت‌های مالی لازم از تیم ملی دشواری‌های زیادی را متحمل شده است.
سرمربی تیم ملی گفت: ساده و شفاف است که کفاشیان نمی‌تواند هم مردم را راضی نگه دارد و هم اهالی طبقه سوم فدراسیون فوتبال را و امروز به فدراسیون آمدم تا برگه استعفای خودم را به تاریخ ۳۰ آوریل ۲۰۱۶ به رئیس فدراسیون تقدیم کنم و مطمئنم که این مسئله کمک شایانی به کفاشیان می‌کند تا مشکلات مالی فدراسیون را برطرف کند.
مرد پرتغالی نیمکت تیم ملی فوتبال ادامه داد: به خاطر حضور اینفانتینو هیچ مشکلی نداشتم، نه از سوی کفاشیان و نه از سوی کمیته تشریفات هیچ تماسی با من گرفته نشد. برای جلسات آن روز لازم نیست تکرار کنم چرا که کفاشیان خودش گفته که وقتی نداشته تا مرا دعوت کند.
او افزود: همه ورزشکاران، مهندسان و متخصصین می‌دانند ۴ سال پیش همه طراحی ما برای ساخت مراکز تخصصی در آکادمی فوتبال ایران انجام شد و همه کشورها چنین مراکزی را دارند و برای پیشرفت بازیکنان از آن استفاده می‌کنند. من و دستیارانم بسیار سخت کار کردیم. مقدمات اولیه برای شروع این مرکز را انجام دادیم و این ساختمان یک میراثی بود که می‌خواستم برای فوتبال ایران باقی بگذارم و می‌خواستم مانند فرزند خودم آن را پرورش دهم.
کی‌روش ادامه داد: خانم پزشکی آمد و دخالت کرد و در واقع سوءاستفاده کرد. وقتی او را دیدم به او گفتم این کار را انجام ندهید چراکه این مرکز از نظر عملکردی برای آینده فوتبال ایران بسیار حساس است اما متأسفانه به نظر می‌رسد میراث‌هایی که می‌خواستیم به جا بگذاریم به خاطر منافع پزشکی آنها از بین می‌رود.
او گفت: بزرگان فوتبال ایران مثل علی کریمی، افشین پیروانی و جواد نکونام شاهد ساخت مرکز پزشکی بودند که می‌خواستم میراثی از خودم به جای بگذارم اما این اتفاق نیفتاد. با این همه، حرفم را تکرار می‌کنم که تصمیم نهایی را در همه امور علی کفاشیان می‌گیرد و حق اوست که تصمیم بگیرد و من مشکلی با این مسئله ندارم اما تنها مشکلی که دارم این است که برخی افراد صحبت‌های خلاف واقع را مطرح می‌کنند وگرنه باید بگویم که من با صلح و صفا به ایران آمدم و با صلح و صفا هم در ایران باقی می‌مانم.
کی‌روش درباره اینکه کفاشیان گفته از او برای حضور در جلسه با اینفانتینو دعوت کرده‌ایم اظهار داشت: صحبت های مکتوب کفاشیان موجود است. او با من تماس نگرفت. واقعیت این است که کمیته بازاریابی با من تماس گرفت و من هیچ ارتباطی با کمیته بازاریابی ندارم چرا که در استخدام این کمیته نیستم.
سرمربی تیم ملی درباره سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه اینفانتینو در مصاحبه‌ای اعلام کرده لزومی نداشته کی‌روش به جلسه با او بیاید، گفت: شما این مورد را باور می‌کنید؟ این حرف ها خنده دار است.خود شما این داستان‌ها را درست می‌کنید که باعث حاشیه می‌شود.
کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است