چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۰:۰۰
آخرین اخبار
7 خرداد 1395 ، ساعت 22:44 2,090 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :15409

درخواست قربانی و استاندار از وزیر فناوری و ارتباطات : شهرستان شدن بندر کیاشهر

در جلسه شورای اداری آستانه اشرفیه نماینده مردم آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر و دکتر محمد علی نجفی استاندار گیلان  از وزیر فناوری و ارتباطات درخواست کردند در تحقق شهرستان شدن بندر کیاشهر دیدگاه مردم و مسئولین این شهرستان و استان را در هیئت دولت مطرح کنند.

به گزارش جلال شرق ، محمد حسین قربانی در این نشست با اشاره  درخواست بحق مردم بندر کیاشهر برای شهرستان شدن گفت: با توجه به جایگاه  دکتر واعظی و نوع رفاقتی که با دکتر روحانی دارند نقش حضرتعالی می تواند برای تحقق درخواست های مردم بندر کیاشهر موثر باشد.

وی با بیان اینکه چون دکتر نجفی اهل بندر کیاشهر هستند نتوانند این مطلب را بیان کنند ولی انتظار آن است که این امید و بارقه امید را با حضور جنابعالی در این شهرستان برای مردم بندر کیاشهر به ارمغان بیاورید.

استاندار گیلان با بیان اینکه تقاضای های زیادی در تقسیمات کشوری از گذشته به ارث رسیده است گفت: بسیاری از ده ها تقاضای دهستان شدن ، دهستان به بخش و بخش به شهرستان شدن به دولت ارجاع شده است و همه به وزارت کشور ارجاع گردیده است.

محمد علی نجفی افزود : استحقاق بخش بندر کیاشهر به شهرستان مانند دیگر تقاضا ها  بوده و متاسفانه این تقاضا هم مانند دیگر تقاضا ها متوقف شده است تا با مطالعه و بر اساس سیاست های مجلس آن تعداد از بخش های که کارآیی  دارند مدنظر قرار گیرند.

استاندار گیلان ادامه داد: بندر کیاشهر با توجه به قدمت تاریخی خود ،  شرایط لازم برای یک شهرستان شدن را داراست و زیر ساخت های خوبی نیز در این بخش فراهم شده است

در این نشست دکتر واعظی وزیر فناوری و ارتباطات قول مساعد دادند که نهایت تلاش خود را برای پی گیری مطالبات مردم این شهرستان و بندر کیاشهر انجام دهند.

از نکات حاشیه ای این مراسم تکبیر قهرمانی رئیس شورای شهر بندر کیاشهر بود که در تایید سخنان نماینده و وزیر با صدای بلند تکبیر و صلوات فرستاد

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است