سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۳:۲۶
آخرین اخبار
11 دی 1394 ، ساعت 10:59 2,926 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8556

در ختان چنار اولین قربانیان رینگ سازی دور حرم آستانه اشرفیه + تصاویر

شهردار آستانه اشرفیه در اجرای مصوبات شورای شهر پس از انتخاب خود به سمت شهرداری در زمان کمتر از دو روز ، برای تحقق برنامه های مصوبه شورا در شباهنگام روز جمعه و هنگامی که شهر در خواب فر رفته بود ،  درختان چنار خیابان آذر زرتشت اولین قربانیان اصلی عملیات پیاده راه سازی رینگ دور حرم بودند که از ریشه کنده شده اند.
به گزارش خبرنگار جلال شرق ، مغازه داران و مردمی که صبح هنگام برای انجام کارهای خود به ضلع جنوبی حرم مطهر وارد شده اند اجرای تحقق پروژه ای را دیدند که بیشتر جنبه دراماتیک داشت  که باید برای زیبا سازی شهر انجام گیرد.
خبرنگار جلال شرق طی تماس های متعدد تا زمان مخابره خبر با مسئولین شورا و شهردار موفق به تماس با آنان نشد و تلفن های آنان یا خارج از دسترس بودند یا با بوق های متعدد صدایی شنیده نمی شد.
طرح سوال و اینکه باید کار برای شهر انجام داد در این شکی نیست ولی اقدامات شورای شهر در استیضاح شفیعی در بند ۶ که از وی سوال کرده بودند و پاسخ شهر دار ( سند سوال و پاسخ ) s0۰۴۰۵

جای تأمل دارد که آیا اجرای عملیات پیاده راه رینگ حرم متقدم تر بود یا اجرای طرح سوال ۷ و چهره زشتی که سرویس بهداشتی و دستفروشان در معرض هر زائر و گردشگر مذهبی می گذارد.
اگر شهردار جوان که صبغه بومی و محلی دارد و برای اجرای تحقق شهر زیبا آرزوی توفیق داریم آیا کار اجرای عملیات پیاده راه سازی رینگ حرم با اجرای طرح حرم مطهر تا چه اندازه هم خوانی دارد ؟ آیا سرمایه بیت المال در آینده نه چندان دور در صورت تحقق طرح حرم مطهر باید دوباره با خراب شدن پیاده رو سازی ها به هدر رود؟
آیا بهتر نبود که شهردار محترم ضمن نصب بنر اجرای طرح در این خیابان حداقل برای تنویر افکار عمومی اقدامات خود را در معرض دید شهروندان قرار می داد
این شائبه در ذهن هر شهروندی خطور می کند که عدم انجام تحقق طرح ابتدای فردوسی تا میدان حرم و دستورقطع درختان این مسیر که با واکنش مردمی روبرو شده بود متصدیان شورا و شهرداری را واداشت که با یک عملیات شبانه اولین و بزرگترین مشکل پیاده راه سازی اطراف حرم را با قلع و قمع درختان چنار که نفس شهر بودند آغاز کنند.
سایت خبری جلال شرق آماده پاسخگویی اعضای شورای شهر و شهردار محترم در این باره هستند تا دیدگاه های آنان را باطلاع شهروندان برسد.

IMG_7277IMG_7278 IMG_7279 IMG_7286 IMG_7285 IMG_7282 IMG_7281 IMG_7280

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است