پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
9 شهریور 1395 ، ساعت 20:13 1,780 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :20377

در خواست جمعی از فرهنگیان بازنشسته اداره کل آموزش‌وپرورش برای احقاق حقوق دوران خدمت

جمعی از فرهنگیان بازنشسته اداره کل آموزش‌وپرورش استان گیلان طی نامه به دفتر رسانه خواستار احقاق حقوق کسر شده خود در دوران خدمت شدند.

به گزارش جلال شرق، در این نامه آمده است ما جمعی از دبیران آموزش‌وپرورش با آئین‌نامه ۲۳۰ آموزشی مدت زیادی را در پست‌های اداره کل آموزش‌وپرورش استان گیلان مشغول خدمت بوده‌ایم و در سال ۱۳۹۱ با حکم آموزشی به بازنشستگی نائل شدیم.

در ادامه این نامه آمده است: در سال ۹۵ برای دریافت حکم جدید که شامل افزایش ۱۲% در احکام جدید دولت بودیم متوجه شدیم که حکم بازنشستگی ما را کاهش داده‌اند و اظهار می‌دارند که شماها می‌بایست بر اساس سمت اداری در سال ۹۱ احکام بازنشستگی دریافت می‌کردید درحالی‌که احکام شما بر اساس سمت آموزشی احکام شده است که خلاف مقررات بوده است مضافاً اینکه در طول این مدت کسورات صندوق بازنشستگی ما بر اساس حکم صادره از حقوق ما کسر می‌شده است.

هم‌چنین در این درخواست فرهنگیان بازنشسته ذکرشده است که: با توجه به اینکه در زمان به‌کارگیری بر اساس آئین‌نامه ۲۳۰ آموزشی برای سمت اداری مشغول خدمت بوده‌ایم و می‌بایست با اطلاع‌رسانی منطقی به ما در انجام خدمت می‌گفتند که شماها با پست اداری بازنشسته می‌شوید و حداقل ما تکلیف خود را دانسته و از سمت اداری خود استعفا می‌دادیم.

اینک بدون اطلاع ما بازنشستگان اداری سال ۹۱ اداره کل آموزش‌وپرورش، احکام بازنشستگی آموزشی ما را در سال ۹۵ بعد از ۴ سال کاهش داده و ما به تفاوت آن را بدون اطلاع‌رسانی هرماه مبلغ زیادی را کسر می‌نمایند که با توجه به فشارهای اقتصادی و مشکلات مبتلابه برای ما در امور زندگی خواستار رسیدگی عاجل مسئولین کشوری و استانی نسبت به احقاق حق خود هستیم.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است