چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۲۳:۳۴
آخرین اخبار
11 بهمن 1394 ، ساعت 18:03 2,345 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9703
رحیم حیدری خبر داد:

در دهه فجر ۸۵ پروژه با ۵۵ میلیارد تومان در آستانه‌اشرفیه افتتاح می‌شود

فرماندار آستانه‌اشرفیه در نشست شورای اداری از افتتاح ۸۵ پروژه بااعتباری بالغ‌بر ۵۵ میلیارد تومان در دهه فجر امسال خبر داد.
به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری با اشاره به ریزش برف اخیر در شهرستان گفت: ریزش برف اخیر سبب میثاق بین مردم و مسئولین شد و با همه کارهایی خوبی که انجام گرفت دارای نقایصی نیز بود که باید این ضعف‌ها را به نقطه قوت تبدیل کرد.
وی به نقش رسانه‌ها در آرام بخشی مردم در هنگام حوادث طبیعی اشاره کرد و اظهار داشت: بااطلاع رسانی به‌موقع از طریق رسانه ما توانستیم حداقل آسیب‌ها را در این زمینه داشته باشیم.
فرماندار آستانه‌اشرفیه به دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری اشاره کرد و افزود: همیشه انتخابات در کشور نقش اساسی داشته و اعتبار و زن کشور را به جامعه جهانی تفهیم می‌کرد که مردم ایران تا چه اندازه در اقتدار نظام خویش نقش دارند.

IMG_0105
حیدری با تأکید بر برگزاری انتخابات خوب و سالم در جامعه ادامه داد: با متصدیان برگزار انتخابات اعم از هیئت اجرایی، نظارت و بازرسان انتخاباتی را برگزار خواهیم کرد که مردم با انتخاب اصلح خود در پای صندوق‌های رأی، مجلسی پویا برای قانون‌گذاری و نظارت در طی ۴ سال آینده داشته باشند.
فرماندار آستانه‌اشرفیه با تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر و ضرورت بزرگداشت آن یادآور شد: نسل سوم و چهارم باید با دستاوردهای انقلاب و مسیر تحولات ایران که از برکت و منطق بالای انقلاب اسلامی و برگرفته از جایگاه رهبری است آشنا گردند.

در ادامه نشست شورای اداری حجت الاسلام محمد ساجدی امام جمعه و محمد حسین قربانی سخنانی را بیان کردند که مطالب ارائه شده از سوی آنان در حال بروز رسانی است

 

IMG_0046 IMG_0055 IMG_0058 IMG_0059 IMG_0067 IMG_0068 IMG_0071 IMG_0078 IMG_0086 IMG_0090 IMG_0115 IMG_0116

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها
  1. milad :

    دقیقا این ۸۵ طرح کجاست؛که هیچ کس هیچ چیز جدیدی در هیچ بخش شهرستان نمیبینه؟