یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۴:۴۶
آخرین اخبار
30 آبان 1398 ، ساعت 20:36 617 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56272
ادامه همکاری پیمانکار مسکن مهر آستانه اشرفیه ،

در شورای مسکن استان  به ریاست استاندار تصمیم گیری می شود

در نشست شورای مسکن شهرستان آستانه اشرفیه که با محوریت اتمام پروژه مسکن مهر آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر که به ریاست فرماندار آستانه اشرفیه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزارشد موضوع ادامه همکاری پیمانکار مسکن مهر آستانه اشرفیه منوط به تصمیم گیری نهائی در شورای مسکن استان  به ریاست استاندار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق  ، معاون فرمانداری آستانه اشرفیه  در گفتگو با جلال شرق با بیان این خبر گفت: قرارداد پروژه مسکن مهر  آستانه اشرفیه که با شرکت « گیل بان » منعقد شده بود، عملیات اجرائی آن توسط شرکت « گیل بان » به شخص دیگری با وکالت و واگذار شده است  که همین امر مشکلات عدیده ای را به وجود آورده است.

این مقام مسئول با اشاره به واگذاری  ۱۲۶ واحد  از ۲۵۲ واحد پروژه مسکن مهر  استخربیجار  استانه اشرفیه به متقاضیان  گفت: تاکنون ۱۵۶ واحد مسکن مهر این شهرستان به اتمام رسیده و ۳۰واحد تکمیل شده آن نیز فاقد متقاضی است  و ۹۶ واحد باقی مانده آن با بالای ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی رهاشده است  که  عدم یا ادامه همکاری  با پیمانکاربرای اتمام پروژه مسکن مهر آستانه اشرفیه هفته آینده اتخاذ خواهدشد.

وی ضمن اشاره به نارضایتی مردم درعدم  اتمام پروژه مسکن مهر آستانه اشرفیه به پروژه مسکن مهر کیاشهر پرداخت و اظهار کرد :  ادامه پروژه مسکن ۴۰۸ واحدی کیاشهر تاکنون ۲۲۸ واحد  آن در اختیار متقاضیان قرار گرفته است و متقاضیان ۳۰ واحد نیز به بانک معرفی شدند  و ۴۵ واحد دیگر تا قبل از عید توسط پیمانکار تکمیل می شود.

گفتنی است در این نشست  دکتر محمد حسین قربانی  نماینده مردم  آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر در مجلس ،  یونس محمودی فرماندار ، معاون باز آفرینی شهری ، راه و شهرسازی ، معاون تسهیلات بانک مسکن ، معاون شهری بنیاد مسکن  ، معاون آب فاضلاب روستائی و اعضای شورای مسکن شهرستان حضور داشتند.

 

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است