جمعه, ۷ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۲:۵۸
آخرین اخبار
3 فروردین 1395 ، ساعت 09:27 2,469 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :12449

در غیاب انصاری فرد و جهانبخش؛ تمرین ۱۱۰ دقیقه ای تیم ملی در آزادی

نخستین تمرین تیم ملی در اردوی نهایی پیش از دیدار برابر هند با حضور ۲۲ بازیکن برگزار شد.
به گزارش جلال شرق ، در این تمرین که در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی برگزار شد، تنها کریم انصاری فرد و علیرضا جهانش حضور نداشتند. این دو بعد از پایان وظایف باشگاهیشان مانند سایر بازیکنان به تیم ملی اضافه خواهند شد.
امروز بعد از تمرینات مقدماتی شامل دویدن، گذر از موانع و … کی روش بازیکنان را به دو گروه سفید و قرمز تقسیم کرد تا ۱۹ بازیکن در دو سوم زمین فوتبال بین شش دروازه کوچک بازی درون تیمی انجام دادند. تاکید سرمربی تیم ملی در این قسمت بازی تحت فشار با کمترین ضربه به توپ با بیشترین سرعت ممکن بود. او بارها با قطع تمرینات آنچه مدنظرش بود را به بازیکنان یادآوری می کرد.
کی روش به بازیکنان در فاز تهاجمی تاکید می کرد که باید بازی رو به جلویی را به نمایش بگذارند و با استفاده از فضاهایی خالی، بازیکنان مهاجم را در موقعیت گلزنی قرار دهند. او از مدافعان هم می خواست با حرکت به سمت بازیکن صاحب توپ، حریف را در گرفتن تصمیم تحت فشار قرار دهند.
همزمان با این بازی جدی، سه دروازه بان حاضر در اردوی تیم ملی هم تمرینات متنوع را انجام دادند. دن گاسپار با مخلوطی از تمرینات شامل مهار توپهای هوایی و واکنشهایی سریع، بیرانوند، اخباری و مظاهری را آماده می کرد.
بعد از ۴۵ دقیقه بازی درون تیمی با استفاده از دروازه های کوچک، دروازه بانها هم به سایر بازیکنان اضافه شدند تا در فضایی بزرگتر از قبل و با استفاده از دروازه های بزرگ بازی درون تیمی دیگری برگزار شود.
کی روش هم مثل همیشه در میانه میدان حضور داشت و به دقت کار بازیکنانش را زیر ذره بین قرار داده بود.
در بخش بعدی، بازیکنان به دو گروه تقسیم شدند. مهاجمان در حضور اخباری و مظاهری به سرعت به دروازه حمله می بردند. کی روش عملکرد بازیکنان تهاجمی و این دو دروازه بان را نظارت می کرد. وظیفه تغذیه مهاجمان را هم خودش انجام می داد.
سایر بازیکنان هم که شامل مدافعان و بازیکنان میانی می شدند زیر نظر آقاجانیان و اوسیانو تمرینات تخصصی را در حضور علیرضا بیرانوند در دروازه دیگر پشت سر گذاشتند.
این جلسه تمرین پس از  ۱۱۰ دقیقه به پایان رسید.
کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است