یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۲:۱۶
آخرین اخبار
28 دی 1394 ، ساعت 13:20 2,578 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :9099
رحیم حیدری ( فرماندار آستانه اشرفیه ) :

در محل کار نشستن و چند نامه را امضا کردن ، مشکلات مردم حل نمی شود /مردم بزرگترین حافظان انقلاب و نظام هستند

فرماندار آستانه اشرفیه در جمع اعضای شورای بخش مرکزی این شهرستان گفت: مردم بزرگترین حافظان انقلاب و نظام هستند .
به گزارش جلال شرق ، رحیم حیدری با بیان اینکه رضایت مردم باید تامین شود اظهار کرد : در محل کار نشستن و چند نامه را امضا کردن ، مشکلات مردم حل نمی شود و باید مدیران با حضور در روستاها از نیازها و مشکلات روستائیان باخبر شوند و برای آن برنامه ریزی کنند.
وی تصریح کرد : هماهنگی و همدلی در بین مسئولین شهری و روستایی باید در اوج باشد تا مشکل روستائیان حل شود و با برگزاری جشن ها و آئین ها ویژه در روستاها امید و نشاط را به جامعه روستایی ببریم.
فرماندار آستانه اشرفیه بر حضور فیزیکی و بازدید مسئولین از نقاط مختلف روستاها تاکید کرد و ادامه داد: در دورترین روستاها باید این احساس در مردم باشد که حاکمیت در فکر آنهاست و اگر مردم احساس کنند که چنین نگرشی در بین مسئولین نیست زمینه دلسردی آنان از انقلاب فراهم می شود.

IMG_8829
رحیم حیدری با اشاره به ترکیب اعضای شورای بخش مرکزی اظهار امیدواری کرد که با به کار گیری افکار و اندیشه های همدیگر برای توسعه شهرستان قدم های اساسی برداشته شود.
در این نشست که حسن خواه بخشدار مرکزی هم حضور داشت رئیس شورای بخش مرکزی گفت: از آغاز دوره چهارم شورای بخش مرکزی ، سیاست این شورا برپایه همدلی و همکاری با همه مسئولین بوده است .
ابوذر رحیمی کلده افزود : همکاری و دیدگاه اعضای شورا با تغییر مدیران هیچگاه تغییر نکرده و پا به رکاب برای خدمت به مردم آماده هر نوع همکاری را داریم .
وی ضمن تبریک انتصاب رحیم حیدری به سمت فرماندارآستانه اشرفیه برای ایشان آرزوی موفقیت کرد.

IMG_8835 IMG_8836

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است