چهارشنبه, ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۰:۱۵
آخرین اخبار
18 شهریور 1394 ، ساعت 17:21 977 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :2434
حجت‌الاسلام جمال یاری:

در ۲۰۰۰ مکان مراسم دعای عرفه در گیلان برگزار می‌شود.

مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی اعلام کرد: در روز عرفه بالغ‌بر ۲۰۰۰ مکان در گیلان دعای عرفه برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام جمال یاری  در گفتگو با خبرنگار جلال شرق ،  با بیان این خبر گفت: دعای عرفه به حمدالله در طول سنوات گذشته در کشور نهادینه‌شده و حضور بسیار پرشور مردم در سنین مختلف مخصوصاً جوانان با دعای عرفه برای ارائه ادب به پیشگاه خداوند به راز و نیاز مشغول می‌شوند.
وی افزود: خوشبختانه در گیلان به‌جرئت می‌توان گفت که در بیش از دو هزار مکان شامل مسجد، حسینیه‌ها، بقاع متبرکه و گلزار شهدا دعای عرفه برگزار می‌شود.
حجت‌الاسلام یاری با اشاره به اینکه در رشت یک زمانی فقط دعای عرفه در گلزار شهدا برگزار می‌شد اظهار داشت: اما کنون صدها برنامه در روز عرفه در مساجد، خانه، گلزار شهدا، حسینیه‌های رشت برگزارمی گردد که این هم از برکات مضامین دعای عرفه است.
مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی ادامه داد: هست که خداروشکر در رسانه ملی توجه خوبی به مراسم دعای عرفه شده است الحمدالله برنامه‌های بسیار خوب و گسترده در سطح کشور به‌تبع آن در سطح استان گیلان برپا می‌شود.
وی به در پیش بودن عیدهای قربان و غدیر که از اعیاد بزرگ شیعیان است اشاره کرد و خاطرنشان کرد: خوشبختانه بنیاد غدیر که در استان تشکیل‌شده برنامه‌های خوبی را در روز عید غدیر برپا می‌کند و اداره کل تبلیغات اسلامی هم در کنار این عزیزان برنامه‌هایی را که معمولا با محوریت بنیاد غدیر برگزار می‌شود حضور دارند،

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است