پنج شنبه, ۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
31 اکتبر 2015 ، ساعت 18:25 1,493 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :5825
فرماندار آستانه‌اشرفیه:

دستگاه‌های شهرستان برای برون‌رفت از بحران آمادگی کامل دارند.

فرماندار شهرستان آستانه‌اشرفیه عصر امروز در نشست ستاد مدیریت بحران و حوادث غیرمترقبه اعلام کرد: تمام دستگاه‌های این شهرستان برای برون‌رفت از بحران حوادث غیرمترقبه آمادگی کامل دارند و پای‌کار هستند.
به گزارش جلال شرق ، حسین اسماعیلیان بابیان اینکه اتاق مدیریت بحران ستاد حوادث غیرمترقبه مستقر در فرمانداری تشکیل‌شده است اظهار کرد: با توجه به قبول مسئولیت ستاد بحران و آمادگی همه‌جانبه‌ی سازمان‌ها وادارات مربوطه، تمهید مقدمات و تعامل با دستگاه‌ها برای هر موقعیت اضطراری در خارج از ساعت اداری، اعضای ستاد باید در اتاق مدیریت بحران حضورداشته باشند.
وی افزود: تمام دستگاه‌های اداری شهرستان باید تابع مصوبه مدیریت بحران باشند و اعضای ستاد اقدام لازم را انجام و در صورت عدم همکاری بعضی از دستگاه‌ها، هزینه‌های لازم را از دستگاه مربوط دریافت و ازلحاظ قضایی نیز حمایت خواهیم کرد.
اسماعیلیان تصریح کرد: تا زمانی که هستیم خدمت خواهیم کرد و اگر بنا شد نباشیم درجایی دیگر خدمت می‌گیریم.
وی خواستار لغو مرخصی‌های کارکنان اداری در بروز حوادث غیرمترقبه شد و از روسای ستاد خواست که از طریق معاونت‌های اداری خودکارهای اجرایی را هدایت کنند.
در این نشست فرهاد دلدار، رئیس اداره راه، مسکن و شهرسازی به طرح شناسایی ماشین‌آلات خصوصی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: بخش خصوصی به دلیل حجم ماشین آلاتی که در اختیار دارد می‌تواند در کنترل و مدیریت بحران به ما کمک کند.
اعتباری، رئیس پخش فراورده‌های نفتی شرق گیلان نیز با ارائه گزارشی از آمادگی این اداره خبر داد و اظهار کرد: کار صدور حواله‌های مواد نفتی موردنیاز برای ذخیره‌سازی در مراکز بهداشت و خانه‌های روستایی اقدام شده است و کار ذخیره‌سازی مواد نفتی بسیار مطلوب است.
در ادامه رئیس اداره توزیع برق، آب روستایی، آب شهری، گاز و… گزارشی از اقدامات خود را به اعضای ستاد ارائه و آمادگی دستگاه‌های خود را اعلام کردند.

IMG_0015 IMG_0016 IMG_0018 IMG_0019 IMG_0020 IMG_0021 IMG_0022

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است