چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
22 شهریور 1395 ، ساعت 14:40 2,143 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :21075

دستگیری سارقان مسلح بانک ملت شعبه روستای دستک آستانه‌اشرفیه + تصاویر

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان از دستگیری سارقان مسلح بانک ملت شعبه دهستان دستک شهرستان آستانه‌اشرفیه خبر داد.

به گزارش جلال شرق، سرهنگ مرداد مرگان ظهر امروز در یک نشست رسانه‌ای در تشریح این خبر گفت: در صبح پنجشنبه مورخ ۱۸ /۶ ۹۵ مطلع شدیم که ۸/۳۰ صبح باجه یکی از بانک‌های شعبه ملت در دهستان دستک با پوشش ابزاری از لباس جعلی نیروی انتظامی مورد سرقت مسلحانه قرارگرفته است و مبلغی حدود ۴۰ میلیون تومان به سرقت رفته است

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع و اینکه سارقان با استفاده از کلاه ماسک و دستکش از خود کوچک‌ترین علائم را درصحنه به‌جای نگذاشته بودند موضوع در دستور کار ویژه فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان و پلیس آگاهی استان قرار می‌گیرد.

مهرگان اظهار کرد: با توجه به موضوع سرقت مسلحانه و اهمیت کشف آن، موضوع شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت و انسجام لازم بین کلیه‌ی بخش‌های پلیس انجام و توانستیم ظرف ۲۴ ساعت سارقان را شناسایی کنیم.

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی استان گیلان ادامه داد: پس از شناسایی و اینکه سارقان در استان هم‌جوار ساکن بودند با اقدامات خوب همکاران ما در پلیس آگاهی شهرستان، سارقان مورد شناسایی قرار گرفتند و ظرف مدت ۴۸ ساعت کار دستگیر و به جرم خود اعتراف کردند.

وی افزود: این سارقان دارای سابقه سرقت‌های قبلی و اعتیاد به مواد مخدر بودند و مقادیری از وجوه سرقتی از بانک را خرج و بقیه پول‌ها را مسترد و در اختیار پلیس قرار گرفت.

سرهنگ مهرگان در پایان گفت: از سارقان یک قبضه اسلحه جنگی به همراه ۴۴ فشنگ اصلی، سلاح‌های جعلی و پلاستیکی کشف و کلیه آثار جرم در اختیار پلیس قرار گرفت و در این رابطه پرونده متشکله در اختیار مقام قضایی قرار گرفت تا اعمال قانون گردد.

به گزارش جلال شرق، سارقان به نام ق – م ۳۳ ساله ساکن روستای نقره ده بندر کیاشهر، ساکن استان قزوین بوده و سارق همراه وی نیز «م- ق» اهل دهکا ساکن میدان گیل لاهیجان می‌باشند که این دو سارق از سال ۸۰ باهم رفاقت داشته و اسلحه جنگی خود را نیز در سردشت خریداری کرده بودند.

img_2545 img_2548 img_2549 img_2550 img_2551 img_2562 img_2564 img_2576

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است