پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
1 دی 1395 ، ساعت 22:25 2,362 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :25043

دستگیری قاتل در کمتر از ۱۰ ساعت بعد از وقوع قتل در آستانه‌اشرفیه

 

فرماندهی نیروی انتظامی آستانه‌اشرفیه لحظاتی پیش از دستگیری قاتل  صاحب مغازه موبایل فروشی درکوچصفهان در این شهرستان خبر داد.

به گزارش جلال شرق ، سرهنگ منوچهر محبوبی بابیان این خبر در شرح جزئیات آن گفت: بر اساس گزارش‌های مردمی  مبنی بر خون‌آلوده بودن صندلی عقب خودرو پژو که صبح امروز در حوالی پل کورکا آستانه‌اشرفیه رهاشده بود گروه فوریت های پلیسی به محل اعزام شدند.

وی افزود : پس از بازرسی از خودرو و با مشاهده خون که نشان از وقوع جرم را نشان می داد   یک گروه ویژه از کارآگاهان پلیسی درصدد پیدا کردن مظنون یا مباشران به قتل برآمدند و از آغاز صبح با شناسایی صاحب خود رو و کشف جسد  تحقیقات گسترده از افراد سببی و نسبی شروع گردید .

محبوبی بابیان اینکه در حین بازرسی پلیسی سرنخ‌های از شاگرد مغازه موبایل فروشی به نام « ک. م » به‌دست‌آمده که مدتی بود از آن مغازه اخراج گشته بود وی را پس از شناسایی مورد بازجویی قراردادند  و نامبرده در وهله نخست از وقوع حادثه اظهار بی‌اطلاعی کرد.

فرماندهی نیروی انتظامی آستانه‌اشرفیه ادامه داد: با توجه به قرائن به‌دست‌آمده  مبنی بر اینکه فرد موردنظر به دلیل سرقت وجوه به‌صورت متمادی از مغازه اخراج شده است  ماموران آگاهی شهرستان با استفاده از شیوه‌های پلیسی موفق شدند نامبرده را به اعتراف وادار نمایند و وی به قتل « م .ص » صاحب مغازه خود اعتراف کرد.

وی در تشریح بیشتر جزئیات قتل اظهار کرد : متهم به قتل  در بخشی از اعترافات خود گفته است که صاحب مغازه وی را تهدید کرده بود که در صورت عدم برگشت وجوهات به سرقت رفته از مغازه فیلم آن را به‌صورت سی دی در اختیار دوستان وی قرار خواهد داد تصمیم گرفتم  که وی را از این کار منصرف کنم .

محبوبی در ادامه گفت: متهم به قتل بعدازاینکه متوجه شد صاحب مغازه موبایل فروشی مغازه را برای ترک منزل بسته است در مسیر راه وی قرار می‌گیرد و سوار بر ماشین پژو وی می‌شود که بین پلیس‌راه رشت به آستانه  با ضربات چاقو وی را به قتل می‌رساند و پس از قتل ، جسد مقتول را در منطقه دهستان چهارده از ماشین به بیرون می اندازد  و خودروی پژوی وی  را  در نزدیکی پل کورکا آستانه‌اشرفیه رها می‌سازد و متواری می‌گردد. .

فرماندهی نیروی انتظامی آستانه‌اشرفیه هم‌چنین ادامه داد: با توجه به اعترافات سریع متهم و برای روشن شدن حقایق بیشتر وی با دستور قضایی در  بازداشت به سر می‌برد.

فرمانده نیروی انتظامی آستانه‌اشرفیه در پایان اضافه کرد : شامگاه امشب نیز هم‌چنین دو راننده جوان که شرب خمر کرده بودند و با خودرو پراید و با سرعت‌بالا در جاده مردمکده به آستانه در حال تردد بودند توسط پلیس منطقه  خودرو آنان توقیف و متهمان  نیز برای اجرای حکم قانونی به کلانتری آستانه‌اشرفیه دلالت شدند

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است