دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۲:۵۰
آخرین اخبار
4 اسفند 1394 ، ساعت 10:44 1,834 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :11048

دستگیری ۳ سارق با کشف ۶ فقره سرقت در لاهیجان

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لاهیجان از دستگیری ۳ کیف‌قاپ حرفه‌ای با کشف ۶ فقره سرقت خبر داد.
به گزارش جلال شرق ، سرهنگ محمود قاسمی در تشریح این خبر گفت: در پی گزارش چند فقره کیف‌قاپی در شهرستان لاهیجان پی گیری موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار پلیس آگاهی و عوامل تجسس کلانتری ۱۱ تختی قرار گرفت.
وی اظهار کرد: ماموران کلانتری ۱۱ تختی در حین گشت زنی، بارویت یکی از عاملان سرقت او را شناسایی و دستگیر کرد.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لاهیجان افزود: متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی تخصصی به مقر پلیس آگاهی دلالت داده شد و پس از بازجویی فنی پلیسی اظهار داشت با همدستی دو نفر از دوستانش به نام‌های”ع – ش- پ” ۳۲ ساله و ” ر- ز- ر” ۲۲ ساله ساکن املش اقدام به کیف‌قاپی در سطح شهرستان لاهیجان می‌نمود.
سرهنگ محمود قاسمی گفت: با هماهنگی مقام قضایی شهرستان جهت دستگیری همدستان متهم، نیابت قضایی اخذ و پس از شناسایی منزل متهمین و محاصره کامل توسط مأمورین، نامبردگان در منزلشان بدون هیچ درگیری دستگیر و پس از دلالت به پلیس آگاهی مورد تحقیقات فنی پلیسی قرار گرفتند.
وی افزود: متهمین دستگیرشده در پی بازجویی به ۶ فقره سرقت در شهرستان لاهیجان اعتراف کردند و اظهار داشتند با یک دستگاه موتورسیکلت در خیابان‌هایی که امکان فرار در آن‌ها آسان بود پس از شناسایی افراد اقدام به کیف‌قاپی می‌نمودند.
فرمانده نیروی انتظامی شهرستان لاهیجان با اشاره به معرفی متهمین به مقام قضایی از شهروندان به‌ویژه خانم‌ها درخواست کرد تا در هنگام عبور از پیاده‌روها و خیابان‌ها مراقب افراد ناشناسی که با آن‌ها نزدیک می‌شوند باشند و از تردد در مکان‌های خلوت همراه با وجوه نقدی فراوان یا اموال باارزش خودداری کنند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است