چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۰:۵۰
آخرین اخبار
5 آذر 1394 ، ساعت 07:25 1,399 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :6860
حجت الاسلام محمد حسن سمیعی :

دشمنان از بسیج ، ایمان ، اخلاص و علم ملت ایران می ترسند. +تصاویر

حجت الاسلام محمد حسن سمیعی در نشست بصیرتی و روشنگری حوزه بسیج کارمندی ، کارگری و اصناف سپاه ناحیه آستانه اشرفیه گفت : بسیجی کسی است که به میز و پست و مقام شخصیت و ارزش میدهد.
به گزارش جلال شرق ، وی با بیان اینکه بعضی ها به ثروت و قدرت دل بستند و اسیر دنیا شدند اظهار کرد : ارزش انسان به ثروت و قدرت نیست و بسیجی کسی است که دنیا و مال و مقام اسیر او است.
حجت الاسلام سمیعی رمز عزت و قدرت ملت ایران را در پیروی از مقام معظم رهبری دانست و افزود : دشمنان از بسیج ، ایمان ، اخلاص و علم ملت ایران می ترسند.
روحانی مبارز گیلان ،  با بیان اینکه ما همان کشوری هستیم که قبل از انقلاب ذره ای برای ما ارزش قائل نبودند یاد آور شد : امروز ایران اسلامی در علم ، تکنولوژی و صنعت در خاورمیانه حرف اول را می زند.
سمیعی تصریح کرد : دشمنان انقلاب اسلامی از این می ترسند که نکند اسلامی که امام خمینی ( ره ) در دنیا معرفی کرده است حرف اول را در دنیای اسلام بزند و امروز به برکت ولایت و خون شهیدان آرمان های انقلاب ایران اسلامی در بین مردم منطقه و آزاده ی جهان در حال تحقق است .
.وی به قدرت نظامی ایران اشاره کرد و گفت : بعضی از قدرت های جهان ایران را امپراطوری بزرگ خاورمیانه از لحاظ نظامی به حساب می آورند و ایران این قدرت امپراطوری خود را در سوریه ، یمن ، عراق نشان داده است.
حجت الاسلام سمیعی به نفوذ فرهنگی غرب اشاره کرد و با بیان این که دشمنان به دنبال نفوذ و شکاف در ایران هستند ، خاطر نشان کرد : بزرگترین نفوذ ، نفوذ فرهنگی است اما دشمنان بدانند این کشور رهبری دارد از فرزند علی و روحش روح حسینی است.
وی تعدی گروه تروریستی داعش به زنان مسلمان در سوریه را از ظلم های دشمنان اسلام عنوان کرد .
سمیعی عشق امام حسین بر دل انسان ها ی آزاده و دوست داران اهل بیت جاودانه قلم داد کرد که این عشق همیشه در دل عاشقان اباعبدالله الحسین و ائمه اطهار (ع) وجود خواهد داشت .

IMG_1565 IMG_1566 IMG_1568 IMG_1571 IMG_1573 IMG_1574 IMG_1575 IMG_1580 IMG_1582 IMG_1586 IMG_1590

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است