پنج شنبه, ۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
19 دسامبر 2015 ، ساعت 09:21 1,685 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8048
حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسن تسخیری

دشمن در نفوذ از کسانی استفاده می کند که هریک تفکر غرب گرایی دارند+تصاویر

حجت‌الاسلام‌والمسلمین غلامحسن تسخیری در مراسم یادواره شهدای آبروی محله گرامیداشت ۲۱ شهید خیابان استقلال آستانه‌اشرفیه در مسجد شهدای ۷۲ این شهرستان:دشمن با تمام قوا وارد صحنه شده است و از کسانی استفاده می کند که هریک تفکر غرب گرایی دارند.

به گزارش جلال شرق ، وی تنها را ه توفیق برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی ایران را نفوذ نام برد و افزود : باید مواظب نفوذ پسا برجام بود و این نفوذ حتی در تغییر دادن ذائقه غذایی ما نیز ممکن است وارد شود و دشمن برای آن هم نقشه دارد.

تسخیری بابیان اینکه شهدا سرمایه‌های دین و نظام ما هستند اظهار داشت: ما باید در مسیر  شهدا گام برداشته و با پیروی از ولایت‌فقیه این نظام و انقلاب را به دست صاحب اصلی او تحویل دهیم.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه رامسر با اذعان به اینکه اگر انسان در این دنیا در تمامی ابعاد غفلت کند زندگی‌اش را باخته است بیان کرد: اگر رابطه امت با ولایت با شدت حفظ شود قوی‌ترین دشمنان ما هرگز نخواهند توانست با تمام حیله‌ها مانند جنگ و تحریم‌ها دین را از مردم ایران بگیرند و خدشه‌ای به‌نظام وارد کنند.

وی بابیان اینکه امروز اندیشه امام راحل (ره) به تمام دنیا صادر شده است گفت: دشمنان در تلاش‌اند از حوزه اعتقادی و بیداری اسلامی نشأت‌گرفته از انقلاب ایران را جلوگیری کنند ولی به لطف خدا و با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب و مردم همیشه درصحنه انقلاب ما مرزهای جغرافیایی مختلف را درنوردیده است.

 

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه رامسر مقام و منزلت شهدا را به‌واسطه جهاد در راه خدا بسیار والا دانست و افزود: شهدا از خدا می‌خواهند که دوباره به دنیا بازگردند تا بار دیگر در راه خدا جهاد کنند و به شهادت برسند.

وی به کشتار شیعیان در نیجریه اشاره کرد و ادامه داد: دشمن بیش از ۳۰۰نفر از مسلمانان شیعه را در نیجریه  به شهادت می رساند و وقتی بر سر این شهدا حاضر می شوند آنها می گویند « نحن ابناه خمینی » و این یعنی صدور انقلاب به افریقا ، اروپا ، خاورمیانه و آسیا و این عظمت انقلاب اسلامی ایران است.

تسخیری بابیان اینکه خروج از خط ولایت انحراف است افزود: سعادت انسان قرار گرفتن در مسیر اهل‌بیت (ره) و عصمت طهارت (ع) است که این مسیر را شهدا به ما نشان داده‌اند.

وی با اذعان به اینکه امروز جمهوری اسلامی به قدرتی تبدیل شده که امریکا کسی جز ایران را به‌عنوان دشمن خود نمی‌شناسد افزود: تعقیب‌کننده مسیر انقلاب رهبری است و رهبر معظم انقلاب اسلامی مجری تفکرات انقلابی امام راحل (ره) است و اگر مسئولی مسیرش را تغییر دهد جلوی او می‌ایستد.

 

وی نفوذ را مهم‌ترین تهدید حال حاضر دانست و افزود: امروز دشمن با تحریم و تهدیدهای نظامی کاری را از پیش نمی‌برد و در حوزه سیاست، اقتصاد و فرهنگ باید مقابل نفوذ و تفکر غرب‌گرایی باشیم.

تسخیری با اشاره به انتخابات خبرگان رهبری و انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفندماه بیان کرد: دشمن برنامه‌های بسیاری را برای انتخابات خبرگان و مجلس شورای اسلامی دارد و با فتنه نفوذ در پی کند کردن مسیر انقلاب و توسعه تفکرات بیداری اسلامی در جهان است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه رامسر با اشاره به جایگاه خبرگان رهبری در قانون اساسی گفت: برخی‌ها می‌گویند خبرگان وظیفه نظارت بر رهبری دارد در حالی که منتخبین خبرگان رهبری نیز بعد از انتخاب رهبری خود نیز مطیع رهبرند و امر رهبر برای آنها مطاع است و آنها هم مانند دیگر افراد جامعه باید از رهبری اطاعت کنند فلذا چگونه کسی که مطیع رهبری است می‌تواند بر رهبری نظارت کند؟ لذا در هیچ جای قانون اساسی نظارت بر رهبری بیان نشده و عقل نیز این مسئله را اثبات می‌نماید.

 

IMG_5880 IMG_5876 IMG_5873 IMG_5865 IMG_5862 IMG_5838 IMG_5840 IMG_5841 IMG_5849 IMG_5861 IMG_5836 IMG_5834 IMG_5817 IMG_5808 IMG_5806 IMG_5805

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است