دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۳:۱۲
آخرین اخبار
19 شهریور 1394 ، ساعت 16:37 985 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :2452
فرماندار آستانه‌اشرفیه در نخبگان کنکوری :

دنیا با نخبگان توسعه پیدا می‌کند

فرماندار آستانه‌اشرفیه عصر امروز در جمع تجلیل از رتبه‌های برتر دانش‌آموزی این شهرستان گفت : دنیا با نخبگان توسعه پیدا می‌کند .
 به گزارش جلال شرق ، حسین اسماعیلیان بابیان این‌که اگر نخبه در جامعه نبود ما در نقطه‌ی آغازین بودیم اظهار داشت نخبگان دنیا با تلاش خود برای ما نشانه‌گذاری‌هایی کردند که در این عالم هستی ما در کجای علم و دانش قرار داریم .

IMG_4825
وی افزود : ما در هر زمینه‌ای از علوم بشری احتیاج به نخبه داریم باید جهان اطراف خود را بهتر بشناسیم و بر اساس باورهای دینی خود دنیای هستی را شناسایی و نخبگان خود را در این باور پرورش دهیم .
فرماندار آستانه به‌ضرورت نیاز جامعه در سطوح مختلف اشاره کرد و یادآور شد اگر مسیر نخبگان جامعه در مسیر قرآن توحید و خداشناسی باشد مسلما از این نخبه ضرری متوجه جامعه و محیط‌زیست نخواهد شد .

IMG_4851
در ادامه‌ی این مراسم امام‌جمعه آستانه‌اشرفیه رمز موفقیت یک انسان را در اتکا به خداوند ، تمرکز در یادگیری و تلاش خود انسان نام برد و گفت : امیدواریم با رتبه‌هایی که در کنکور سرا سری آورده‌اید در دانشگاه هم مستمر داشته باشد .
حجت‌الاسلام محمد ساجدی افزود : ماد شاهدیم دانش‌آموزانی که با رتبه‌های خوب وارد دانشگاه می‌شوند ارزش رتبه‌های خود را به دلیل نبود یک فضای رقابتی از دست می‌دهد و آن جدیت پیش از ورود به دانشگاه را بااستعدادی که امکان ترقی را برایشان فراهم می‌کند بهره نمی‌برند .
وی با اشاره به این‌که در آموزه‌های اخلاقی توجه ما نباید به مادیات باشد خاطرنشان کرد ما هر میزان در بخش مادیات قانع بوده و توجه خود را در بخش معنویات بیشتر کنیم راه ترقی را بهتر خواهیم کرد .

IMG_4820
در ادامه‌ی این مراسم اسماعیل همایونی کیسمی رئیس آموزش پرورش آستانه‌اشرفیه گزارشی را از روند تحصیلی و رتبه‌های برتر این شهرستان ارائه داد و در پایا ن با اهدای لوح از رتبه‌های برتر کنکور دانش‌آموزی سال ۹۴ تقدیر به عمل آمد .

IMG_4866 IMG_4881 IMG_4906 IMG_4913

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است