چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۳:۳۱
آخرین اخبار
27 مهر 1394 ، ساعت 12:16 909 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :4790
بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه:

دهیاران بازوان بخشداری و چشم نظام در روستاها هستند

بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه پیش از ظهر امروز در نشست با شوراهای اسلامی و دهیاران دهستان کورکا گفت: دهیاران بازوان بخشداری و چشم نظام در روستاها هستند.
به گزارش جلال شرق ، محمدعلی حسن خواه بابیان تسلیت ایام سوگواری سالار شهیدان اظهار داشت: شوراهای اسلامی و دهیاران در روستاها باید رفتارهای آنان طوری باشد که مردم روستا گرفتار بوروکراسی اداری نشوند.
این مسئول با تأکید این نکته که تا پایان سال ۹۴ دهیاران باید در ساماندهی و تفکیک پسماند از مبدأ جدیت داشته باشند و به پایان برسانند تصریح کرد: ساخت‌وسازهای غیرمجازی که در روستاها انجام می‌گیرد باید در همان مراحل اولیه در بخشداری و جهاد سازندگی مطرح تا از ادامه فعالیت آن جلوگیری شود.

IMG_0001
وی خواستار تعامل بیشتر شورا با دهیاران شد و درباره دریافت عوارض محلی گفت: کلیه تعیین عوارض در روستاها باید با هماهنگی دهیاران و مسئولین فنی باشد و تقسیط و نحوه دریافت بر عهده دهیاران است در غیر این صورت با متخلف برخورد قانونی می‌شود.
بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه از شوراهای اسلامی روستا خواست بر ساعت کار دهیاران نظارت داشته باشند و با نصب پرده ‌در جلوی محل دهیاری‌ها ساعت کار دهیاران را به مردم روستا اطلاع‌رسانی کنند.
در این نشست هر یک از دهیاران و رؤسای شورای اسلامی مسائل مبتلابه حوزه روستایی خود از قبیل شن‌ریزی و آسفالت راه

روستایی، گازرسانی به مدارس و مرمت و بازسازی آن‌ها، نصب سرعت‌گیر برای جلوگیری از تصادفات در جاده‌های پرتردد روستایی و … صحبت کردند.

 

IMG_0002 IMG_0003 IMG_0005 IMG_0008  IMG_0013 IMG_0015

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است