پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
15 آبان 1396 ، ساعت 13:55 1,858 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :34074

دهیاران مکلف به اطلاع‌رسانی برای عدم شیوع بیماری آنفلوانزای مرغی شدند.

در نشست بررسی  آنفلوانزای مرغی شهرستان آستانه‌اشرفیه  موضوع پیشگیری جدی درباره عدم شیوع آنفلوانزای مرغی  موردبحث بررسی قرار گرفت .

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق  ، هم‌زمان با آغاز فصل مهاجرت پرندگان به تالاب‌ها و نواحی شمال کشور  و به‌منظور بررسی و راه‌کارهای لازم و جلوگیری از آنفلوانزای مرغی     پیش از ظهر امروز نشستی در فرمانداری آستانه‌اشرفیه برگزار شد

در این نشست  رئیس اداره دامپزشکی  گزارشی از روند معدوم‌سازی تخم‌مرغ‌های فا رم  خرمدره ، عرضه پرندگان صنعتی غیرمجاز ،  عرضه جوجه‌های رنگی  و موضوع  آموزش و پی گیری از سوی دهیاران مطالبی را مطرح کرد

فرماندار آستانه‌اشرفیه  نیز در این نشست خواستار همیاری و همکاری اعضای ذی‌ربط  در بخش پیشگیری از شیوع بیماری آنفلوانزای مرغی شد  و گفت: برای جلوگیری از ضرر و زیان به اقتصاد کشاورزان  و عدم اشاعه بیماری   از خریدوفروش مرغ خانگی تا اطلاع ثانوی جلوگیری به عمل آید.

رحیم حیدری افزود : بخشداری‌های آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر با همکاری جهاد کشاورزی شهرستان نسبت به اطلاع‌رسانی در سطح روستاها اقدام  کنند و روستائیان و دهیاران نهایت همکاری‌های لازم را در این راه مبذول دارند .

وی خواستار نصب برنوشته در سطح روستاها از سوی دهیاران شد تا در صورت هرگونه موارد مشکوک  با اطلاع‌رسانی به‌موقع نسبت به رفع آن اقدام شود.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است