یکشنبه, ۷ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۲:۵۰
آخرین اخبار
1 شهریور 1394 ، ساعت 17:27 637 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :1965
عاشوری قلعه رودخانی در تذکر شفاهی:

دولت واردات برنج را برای چهار ماه ممنوع کند

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به فصل برداشت برنج در کشور گفت: دولت برای حمایت از کشاورزان باید واردات برنج را برای ۴ ماه ممنوع کند.

به گزارش جلال شرق، ناصر عاشوری قلعه رودخانی در نشست علنی امروز (یکشنبه یکم شهریورماه) مجلس شورای اسلامی، در تذکر شفاهی ضمن تبریک به مناسبت میلاد امام رضا(ع) و روز پزشک گفت: از رئیس جمهور انتظار دارم دستور تسریع در ساخت سد حوزه انتخابیه بنده را دهند.

نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بیش از ۱۸ سال از شروع عملیات ساخت سد حوزه انتخابیه بنده می گذرد اما هنوز هیچ اقدام عملی صورت نگرفته است افزود: از دولت انتظار دارم هر چه سریعتر با تخصیص اعتبار زمینه اجرایی شدن این سد را فراهم کند.

وی با اشاره به آغاز زمان برداشت محصول برنج تصریح کرد: از دولت می خواهیم به مدت ۴ ماه واردات برنج را ممنوع کرده تا به این ترتیب حمایت از کشاورزان صورت بگیرد.

عاشوری قلعه رودخانی ادامه داد:‌از وزارت جهاد کشاورزی انتظار داریم به صورت توافقی همانند سال های گذشته جهت حرکت و متضرر نشدن کشاورزان اقدام کند.

وی با انتقاد از پرداخت نشدن بهای برگ سبز چای گفت: دولت باید هر چه سریعتر با پرداخت بدهی کشاورزان آنان را در زمینه تولید ملی یاری کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم خطاب به وزیر ورزش و جوانان گفت:‌متأسفانه به حوزه جوانان در این وزارتخانه توجهی نشده و با توجه به اینکه قشر عظیم و تأثیرگذار جامعه جوانان هستند افتتاح و تکمیل پروژه ۵ هزار نفری فومن از مطالبات مردم است.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی خطاب به وزیر نفت گفت: بابت گازرسانی به روستاهای کشور از وزیر نفت تشکر می کنم./

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است