جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
8 آبان 1395 ، ساعت 21:16 2,097 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :24063

رئیس اداره گاز آستانه‌اشرفیه: نگرانی از بابت تأمین کنتور گاز در روستاهای آستانه‌اشرفیه وجود ندارد.

درپی ابراز نگرانی بعضی از روستائیان مبنی بر تشکیل پرونده و ارسال آن به ادارات گاز این شهرستان دربندر کیاشهر و آستانه و با توجه به مشکلات فرا روی اهالی مبنی برنداشتن سوخت موردنیاز برای گرمایش خانگی، رئیس اداره گاز آستانه‌اشرفیه در گفتگو با جلال شرق گفت: هیچ‌گونه نگرانی از بابت تأمین کنتور گاز در این شهرستان وجود ندارد.

به گزارش جلال شرق، محمد رجب پناهی بابیان اینکه بعد از تحویل پرونده‌ها از سوی تعاونی‌ها در عرض ۵ روز کنتور گاز در اختیار روستائیان متقاضی قرار می‌گیرد اظهار کرد: با ورود ۲۰۰ کنتور گاز از ساعت ۱۲ امروز به این شهرستان کار نصب ۵۰ عدد آن از ساعت ۱۳ آغازشده است و بقیه کنتورها هم در اختیار متقاضیان کنتور در سایر روستاهای این شهرستان قرار خواهد گرفت.

وی بابیان اینکه چهار گروه در اداره گاز، نسبت به نصب کنتور در حال اقدام می‌باشند افزود: هرروز هر گروه ۵ الی ۶ کنتور را نصب می‌کنند و امروز حدود ۲۰ خانوار گازدار شدند و بعد از اتمام ۲۰۰ عدد کنتور ما ۲۰۰ عدد دیگر وارد شهرستان می‌کنیم و مسئله نصب کنتور به نظر من آن‌قدر مهم نیست که رسانه‌ای شود.

رجب پناهی خاطرنشان کرد: برای تمام علمک های نصب‌شده دربند «ق» در روستاهای این شهرستان کنتور پیش‌بینی‌شده است و در انبار موجود است و از جای که ما در این شهرستان انباری برای کنتور گاز نداریم در هر مرحله‌ای که از رشت وارد می‌کنیم نسبت به نصب آن برای متقاضیان اقدام می‌کنیم و استان نیز در هر هفته با ۲۰۰ کنتور این شهرستان را تغذیه می‌کند.

رئیس اداره گاز شهرستان آستانه‌اشرفیه ادامه داد: واقعیت امر این است که ما متقاضی بیشتری در طول هفته از این تعداد نداریم و در سیستم رایانه‌ای تعداد متقاضیان کنتور مشخص است و همان میزان نیز در استان قابل‌رؤیت است و بر اساس برنامه‌ریزی استان همان تعداد به شهرستان نیز کنتور ارسال می‌شود.

رجب پناهی در پایان این گفتگو تلفنی تصریح کرد: نیاز به نگرانی نیست و هرکسی مشکل دارد شماره پرونده خود را تحویل اداره گاز دهد و حداکثر طی سه روز کنتورش نصب خواهد شد زیرا در اداره گاز، کنتور کمترین بخش اجرایی است و کنتور به‌اندازه کافی داریم و پیش‌بینی لازم نیز شده است

 

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است