پنج شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۰:۰۶
آخرین اخبار
6 شهریور 1398 ، ساعت 18:31 559 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :53961
در جشنواره شهید رجایی؛

رئیس جمهوری از ١۵ دستگاه اجرایی برتر قدردانی کرد

رئیس جمهوری از پانزده دستگاه اجرایی برتر کشور در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی قدردانی کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق به نقل از ایرنا ؛ پانزدهمین جشنواره شهید رجایی با حضور حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی رییس جمهوری و به مناسبت گرامیداشت هفته دولت عصر چهارشنبه در سالن اجلاس سران تهران برگزار و از تلاشگران عرصه خدمت به مردم ایران قدردانی شد.

در این مراسم بر اساس دو شاخص عمومی و اختصاصی از میان وزارتخانه ها، «وزارت نفت» و «وزارت نیرو» از میان سازمان های وابسته به ریاست جمهوری، «بنیادشهید» به عنوان دستگاه های برتر معرفی و تقدیر شدند.

همچنین از میان موسسات، سازمان ها و شرکت های وابسته و تابعه و دستگاه های اجرایی، «شرکت مادر تخصصی آب و فاضلاب کشور» و «سازمان ثبت احوال» و «شرکت ارتباطات زیرساخت»، سه دستگاهی بودند که در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی انتخاب، معرفی و توسط رئیس جمهوری قدردانی شدند.

«وزارت میراث، صنایع دستی و گردشگری» و سازمان «حفاظت از محیط زیست» نیز به عنوان دستگاه های برتر در محور  شاخص های عمومی در میان دستگاه های اجرایی این دوره از  جشنواره معرفی و رییس جمهوری از آنها تقدیر کرد.

همچنین «وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات» و «شرکت سهامی مدیریت تولید، انتقال و توزیع برق ایران» نیز به عنوان دستگاه های برتر در شاخص اختصاصی انتخاب و مورد قدردانی از سوی رییس جمهوری قرار گرفتند.

«بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران» به عنوان دستگاه برتر بر اساس شاخص های ١٢گانه ابلاغی از سوی رییس جمهوری و «وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح» نیز به عنوان دستگاه برتر در شاخص اقدام برجسته در این جشنواره معرفی و  توسط رییس جمهوری مورد قدردانی قرار گرفتند.

در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی همچنین از سه استان «قزوین، سمنان و خراسان جنوبی» به عنوان استان های برتر  بر اساس میزان رضایت مندی مردم توسط حجت الاسلام والمسلمین روحانی رییس جمهوری قدردانی شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است