سه شنبه, ۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۲:۵۶
آخرین اخبار
16 دی 1394 ، ساعت 17:56 2,166 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8689
معاونت اجتماعی نیروی انتظامی آستانه‌اشرفیه :

رسانه‌های شهرستان در پیش‌گیری از آسیب‌های اجتماعی نقش مؤثری دارند .

معاونت اجتماعی نیروی انتظامی آستانه‌اشرفیه عصر امروز در نشست با اصحاب رسانه گفت : رسانه‌ها به پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی نقش بسیار مؤثری دارند .
به گزارش جلال شرق ، سرگرد حسین تختی بابیان این‌که نشست با اصحاب رسانه برای جلب مشارکت‌های عمومی و انعکاس فعالیت‌های پلیس فتح و بابی است برای پیشبرد و اهداف کارها افزود : نقش آموزش و فرهنگ‌سازی از طریق رسانه‌های دیداری و شنیداری و پایگاه‌های خبری می‌تواند آسیب‌های اجتماعی را کاهش و امنیت پایدار را نهادینه کند .
وی بابیان این‌که تجربه ثابت کرده است آموزش‌ها و فرهنگ‌سازی در کاهش و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی پایدارتر است افزود : خبرنگاران از طریق آموزش و اطلاع‌رسانی و بیان هشدارهای انتظامی و بازتاب آن در رسانه‌ها می‌توانند در این را همیار نیروی انتظامی باشند .
سرگرد تختی آموزش اولیای دانش آموزان در مدارس با رویکرد اعتیاد ایجاد نمایشگاه‌های کوچک برای بازدید دانش آموزان ازجمله برنامه‌های آموزشی و فرهنگ‌سازی نیروی انتظامی آستانه‌اشرفیه است .

IMG_7430
معاونت اجتماعی نیروی انتظامی آستانه‌اشرفیه دانش آموزان و دانشجویان را جامعه‌ی هدف نیروی انتظامی برشمرد و گفت : برگزاری کلاس‌های آموزشی می‌تواند در فرآیند فرهنگ‌سازی تأثیرگذار باشد .
وی به تولیدات آموزشی نیروی انتظامی به‌صورت پویانمایی اشاره کرد و گفت : فیلم‌های آموزشی نیروی انتظامی صرفاً برای پر کردن اوقات فراغت نیست بلکه بسیاری از کارشناسان در ساخت آن کمک کرده و بیشتر جنبه‌ی آموزشی دارد .
در این نشست مدیران مسئول پایگاه های اطلاع رسانی جلال شرق ، آستان خبر ، نماینده صداوسیما و خبرگزاری ایرنا مسائل و مشکلات اطلاع‌رسانی در شهرستان را برشمردند و خواستار تسریع در انتقال گزارش‌ها و رویدادهای شهرستان شدند .

IMG_7436 IMG_7438

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است