پنج شنبه, ۷ مرداد ۱۴۰۰
آخرین اخبار
30 سپتامبر 2015 ، ساعت 13:18 1,095 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :3672
دادستان عمومی و انقلاب آستانه اشرفیه:

رسانه‌ها اخبار مثبت انتخاباتی را برای حضور مردم اطلاع‌رسانی کنند.

دادستان عمومی و انقلاب اسلامی شهرستان آستانه‌اشرفیه در نشست ستاد پیشگیری از جرائم انتخاباتی که ظهر امروز در دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار شد گفت: رسانه‌ها اخبار مثبت انتخاباتی را برای حضور مردم اطلاع‌رسانی کنند.
به گزارش جلال شرق، راشد بابیان اینکه باید زمینه حداکثر مشارکت مردمی را فراهم‌سازیم اظهار کرد: حضور مردم درصحنه‌های مختلف انقلاب اسلامی باعث می‌شود که ولایت و نظام معنا پیدا کند.
وی تصریح کرد: آنانی که دلسوز نظام هستند باید زمینه‌ای فراهم آید که مردم با خیالی آسوده پای صندوق‌های رأی بیایند و مطمئن باشند که از آرای آنان صیانت می‌شود.
دادستان عمومی و انقلاب آستانه‌اشرفیه در بعد اعتقادی نظام اسلامی را یک نظام کارآمد دینی بیان کرد و گفت: جمهوری اسلامی با نظام دینی خود ثابت کرد که می‌تواند جواب گوی نظام جهانی باشد.
در ادامه این نشست رییس دادگستری آستانه‌اشرفیه با تبریک هفته دفاع مقدس و فرارسیدن هفته نیروی انتظامی، حادثه منا را یک حادثه تلخ و غمبار بیان کرد و گفت: دادگستری شهرستان هیچ نگاهی برای ورود اجرایی به انتخابات نداشته و بر اساس قانون رسالت تشکیلات قضایی پیشگیری از جرائم انتخاباتی است.
بدوی بابیان اینکه باید تلاش کنیم که فضای سالم انتخاباتی را از خود و خانواده خود شروع نماییم درباره اصل حاکمیت انتخابات، شفافیت و رقابتی بودن مطالبی را بیان کرد.
وی افزود: تشکیلات قضایی در کنار ستاد انتخابات است و باید مجریان و ناظران انتخابات از هرگونه جانب‌داری از نامزدهای احتمالی پرهیز نمایند.
رییس اداره اطلاعات شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به حادثه منا گفت: در این حادثه علاوه بر بی‌تدبیری حکومت عربستان و ضعف مدیریت دستگاه اداری و اجرایی آل سعود، جریان‌های دیگری نیز قرار دارد.
این مسئول گسترش و تحقق هر مجموعه‌ای را در تحولات کشور داشتن یک برنامه منسجم دانست و گفت: با نگاه به رهبری و برنامه‌های راهبردی باید از مواردی که باعث اصل غافلگیری ما می‌شود پرهیز نماییم زیرا باور داریم هرکس در این عرصه غفلت کند به‌نوعی خائن است.

photo_2015-09-30_13-36-39
در ادامه فرماندار آستانه‌اشرفیه گفت: با تأکید رهبری باید انتخابات بر اساس و چارچوب قانون برگزار شود و در قانون انتخابات برای همه اعضای جامعه برای پیشگیری از تخلفات انتخاباتی تکالیفی معلوم کرده است.
حسین اسماعیلیان افزود: قانون‌گذار فضای قانون‌نویسی را طوری تنظیم کرده است که کسی به دنبال تخلف انتخاباتی نباشد تا هر فعالیتی را که انجام می‌دهد بر اساس قانون انجام گیرد.
وی بابیان اینکه باید کاندیداهای احتمالی را رصد کنیم و مستندسازی انجام دهیم تا کمترین کوتاهی در امر انتخابات انجام نداده باشیم یادآور شد :سیاست دولت حضور حداکثری مردم در پای صندوق‌های رأی با هرگونه سلایق سیاسی است و ما نیز بر اساس قانون ، انتخابات را به‌پیش خواهیم برد.
لازم به یادآوری است حسن فیضیان جانشین فرماندهی سپاه پاسداران واحد آستانه‌اشرفیه، سرهنگ منوچهر محبوبی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان، علی‌اصغر رحیمی رئیس اداره ثبت و احوال اقدامات انجام‌گرفته در حوزه‌های اداری و اجرایی خود گزارشی را ارائه دادند.

photo_2015-09-30_21-07-02 photo_2015-09-30_21-07-08 photo_2015-09-30_21-07-13 photo_2015-09-30_21-07-18

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است