چهارشنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۳:۵۵
آخرین اخبار
28 شهریور 1394 ، ساعت 18:54 1,138 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :2891
نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر:

رهبری بلامنازع، نیروهای جان‌برکف رهبری و همبستگی مردم رمز پیروزی دوران دفاع مقدس است

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر در آستانه فرارسیدن هفته دفاع مقدس گفت: رهبری بلامنازع و بی نظیر، نیروهای جان‌برکف رهبری و همبستگی ملت رمز پیروزی دوران دفاع مقدس است.
محمدحسین قربانی عصر امروز در گفتگو با خبرنگار جلال شرق بابیان این نکته که معمولا ملتی زنده است که به تاریخ خودش ببالد اظهار داشت : ملتی زنده است که بتواند خودش را در سینه ها حفظ بکند رشادت ، مقاومت ه، ایثار، تحول و گذشت از افتخارات هشت سال دفاع مقدس برای ما است و باید به نسل‌های آینده‌ی انتقال یابد.
سخنگوی گروه بهداشت و درمان مجلس نهم افزود : اگر تاریخ ایران رصد کنیم و هزار و اندی جنگی که در این کشور درگرفت تنها جنگی که من فکر می‌کنم در تاریخ ایران ماندگار است و خواهد ماند هشت سال دفاع مقدس است و آن‌هم اوج ایثار رشادت ازخودگذشتگی و مقاومت مردم ایران اسلامی است .
وی بابیان این نکته که امروز همه‌ی جهانیان به این امر واقف‌اند که در این جنگ نابرابر که تقریبا صدام و ارتش عراق حمایت تمام ارتش دنیا و کشورهای قدرتمند دنیا و استکباری از وی حمایتش می‌کردند جوانان ایران اسلامی در مقابل تمام دنیای استکباری ماندند وبا اقتدار و صلابت دفاع کردیم وبا عزت از این جنگ بیرون آمدیم
قربانی تصریح کرد: همه‌ی طبقات جامعه اعم از فرهنگیان ، بازاریان ، کشاورزان ، کارگران، سپاه ، بسیج و ارتش در یک صف واحد مقابل دشمن ایستادند و همه دنیا شهادت می‌دهند که دشمن نتوانست حتی یک وجب از خاک ایران را تصرف کند.
وی اضافه کرد : برای همه‌ی انقلاب‌های دنیا سه دهه متصورند و باور دارند بعد از دهه‌ی سوم تقریبا تمام انقلاب‌ها از آن ارزش‌های خودشان فاصله می‌گیرند اما انقلاب ما یک ایده نوی برای دنیا تعریف کرد.
نماینده مردم شهرهای آستانه‌اشرفیه و بندر کیاشهر خاطرنشان کرد : اگر در جنگ دارای یک تفکر ناب بودیم و ایده‌ی نو برای جنگ‌های دنیا تعریف کردیم جا دارد برای این‌که این روش امتداد داشته باشد ارتباط بین نسل‌ها را حفظ کنیم.
وی ادامه داد: الآن در شرایطی هستیم که دنیا به سمت فنّاوری پیشرفته ، شبکه‌های اجتماعی ،رسانه‌ها ، مطبوعات وبالا رفتن سطح آگاهی ، دانش ، حرکت می‌کند و این ابزار نوین می‌تواند بهترین رمز موفقیت ارتباط بین نسل‌ها داشته باشد تا نگذاریم این فاصله کم بشود.
قربانی رمز موفقیت ملت ایران را ارتباط بین نسل‌ها عنوان کرد و گفت: متأسفانه این ارتباط بین نسل سوم و چهارم یک مقدار در حال کم شدن است من احساس نگرانی می‌کنم نباید این کمرنگ شدن را وظیفه‌ی یک جریان خاص مانند سپاه ،بسیج تبلیغات اسلامی، آموزش پرورش و یا مثلا جریان خاصی بدانیم .
وی ادامه داد: همه‌ی ما دل درگرو انقلاب ، رهبری و نظام اسلامی داریم و حفظ ارزش‌های و عزت ایران و جوانان ایرانی برای همه‌ی ما مهم است و این می‌تواند رمز موفقیت ما در عرصه‌های مختلف علاوه بر پیشرفت‌های علمی و توسعه باشد .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است