پنج شنبه, ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ، ساعت ۰۳:۴۳
آخرین اخبار
11 خرداد 1395 ، ساعت 20:57 934 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :15575

روایتی دردناک از ظلم و تجاوز داعش به زنان + عکس

گروه تروریستی داعش، بعد از فروش زنان در بازار بردگان جنسی، اکنون به فروش آنلاین آنها روی آورده است.
به گزارش جلال شرق به نقل از آریا ، گروه تروریستی داعش به تازگی تصاویر بردگان جنسی خود را برای فروش در اینترنت منتشر کرده است.
گروه تروریستی داعش در تلاش است بردگان جنسی خود را به صورت اینترنتی به فروش برساند. یکی از عناصر این گروه تروریستی به نام “ابو اسد المنی” تصویر یک زن ۱۸ ساله را در فیسبوک منتشر کرد. این زن با پوست گندمگون به گونه ای نشسته است که چشمهایش به دوربین نیفتد. زیر عکس نوشته شده است: “این زن برای فروش است.”

وی این تصویر را ۲۰ مه سال جاری میلادی (۳۱ اردیبهشت) در فیسبوک منتشر کرد و نوشت: افرادی که می خواهند برده جنسی بخرند، قیمت این زن ۸۰۰۰ دلار است.
این تروریست داعشی پس از چند ساعت تصویر دیگری از یک زن رنگ پریده با چشمان قرمز منتشر کرد و نوشت: این برده جنسی نیز ۸۰۰۰ دلار است. می خواهید یا نه؟
سال گذشته ابوبکر البغدادی سرکرده ارشد گروه تروریستی داعش در فتوایی اعلام کرده بود که، اعضای این گروه می توانند دختران را به زور از خانواده هایشان در شهر فلوجه بگیرند.

استفاده ابزاری داعش از زنان
از نظر گروه‌های تکفیری، زنان تنها کالایی‌اند که مشکلات خود را با آن برطرف می‌کنند، چیزی که در هیچ یک از مذاهب اسلامی به رسمیت شناخته نشده است.
استفاده ابزاری از زنان و بردگی جنسی از آن‌ها در مناطق اشغال شده عراق و سوریه توسط داعش یکی از موضوعاتی بود که بارها به آن پرداخته شده است.
رایج ترین صحبت ها در بازار بردگان جنسی داعش، دعوا برسر سن و سال، رنگ چشم و قیمت زنان است.
فروش زن های مسیحی، غیرمسلمان و ایزدی ها در بازار بردگی به وفور مشاهده می شود و حتی در برخی موارد که مستندات آن نیز وجود دارد زنان را برای فروش، برهنه در معرض دید قرار می دهند.
چندی پیش پناه جویان عراقی که در اردوگاهی در مرزهای ترکیه و عراق نگهداری می شوند، فاش کردند که عناصر تروریست داعش، در روستاهای عراقی که آن ها را اشغال کرده اند، بازارهای برده فروشی ایجاد می کنند تا زن های اسیر شده را برای سوء استفاده، به هزار دلار بفروشند.
پناه جویان عراقی در گفت وگو با شبکه “لایف نیوز” روسیه تاکید کردند که عناصر داعش، در این بازارها، هرکدام از زنان و دخترانِ ربوده شده -اعم از عرب یا کرد- را هزار دلار می فروشند و آن ها را پس از فروش به شهرهای رقه در سوریه یا موصل در عراق می فرستند.
یک دختر ایزدی که به مدت یک سال نزد عناصر داعش اسیر بود، سازوکار داعشی ها برای تضمین سودجویی از فروش زنان و جلوگیری از بارداری آنان را برای روزنامۀ آمریکایی “نیویورک تایمز” توضیح داد.
وی به نیویورک تایمز گفت: آن ها، مرا مجبور می کردند روزی یک قرص ضد بارداری بخورم و علاوه بر آن هر ماه یک بسته قرص ضد بارداری به ما می دادند و وقتی زنی به شخص دیگری فروخته می شد، بستۀ قرص نیز به همراه او فروخته می شد.
این دختر ایزدی تاکید کرد که داعشی ها به منظور تضمین ادامه سودجویی از زنان، علاوه بر قرص های ضد بارداری، هر از گاهی به آنان آمپول هایی نیز تزریق می کردند.

داعش هر زن ایزدی را ۱۰ دلار می‌فروخت
چندی پیش سخنگوی ایزدی ها گفت داعش پس از حمله به منطقه سکونت آنها، اقدام به فروش زنان و دخترانشان به قیمت های بسیار اندک و گاهی به قیمت “۱۰ دلار” کرده است.

جنایت های هولناک داعش علیه زنان
چندی پیش روزنامه نیویورک تایمز نوشت عناصر گروه تروریستی داعش برای جلوگیری از حامله شدن دختران ایزدی به آنها قرص و دارو تزریق می کنند تا عناصر آن بتوانند از آنها بهره برداری جنسی کنند.
این روزنامه که با بیش از ۳۵ زن ایزدی که از دست عناصر این گروه تروریستی در عراق گریخته اند گفتگو کرده است نوشت عناصرداعش که ایزدی ها را بندگان شیطان می دانند، برای جلوگیری از حاملگی به آنها قرص یا دارو تزریق کرده است و در یک مورد نیز یکی از این زنان را مجبور به سقط جنین کردند تا همه عناصر این گروه بتوانند از او بهره جنسی ببرند.
پیش از این نیز روزنامه انگلیسی “دیلی میل”، از روشهای وحشیانه عناصر گروه تروریستی داعش در تجاوز به زنان اسیر و سوء استفاده از آنان پرده برداشت.
این روزنامه انگلیسی نوشت: یک زن ۱۹ ساله ایزدی که متأهل و دارای یک فرزند بود تعریف کرد، زمانی که به یکی از عناصر داعش تحویل داده شد، وی شروع به کتک زدن کودک یک ساله اش نمود و وی را تهدید کرد که در صورتی که خودش را در اختیار وی نگذارد فرزندش را کتک خواهد زد.
از این رو، داعشی مذکور هرگاه می خواست به وی تجاوز می کرد. زیرا در غیر این صورت باید کتک خوردن و تهدید به قتل فرزند یک ساله اش را تحمل می کرد.
به نوشته این روزنامه، زن مذکور بارها برای خودکشی تلاش کرده، اما به علت نگرانی درباره سرنوشت طفل شیرخوارش از این کار منصرف شده است.
دیلی میل می افزاید: یک زن دیگر که ۲۵ سال سن دارد تعریف کرده است که تحت ضرب و جرح شدید قرار گرفته و بارها به شمار زیادی از عناصر این گروهک به فروش رفته است. عناصر داعش دست و پای وی را به تخت بسته و با استفاده از تزریق مرفین مانع مقاومت وی در مقابل تجاوز شده اند. همچنین یک بار، چنان شدید وی را مورد ضرب و جرح قرار داده اند که به مدت دو ماه قادر به راه رفتن نبود.
این روزنامه به نقل از زن اول می نویسد: یکی از عناصر داعش، به یک زن مسن و دخترش تجاوز کردند.
وی می افزاید: عناصر داعش پس از کشتار مردان و به اسارت گرفتن زنان، آنهایی را که در نظرشان زیبارو بودند انتخاب کرده و پس از برهنه کردن به مزایده می گذاشتند.
این زن ایزدی خاطرنشان می کند: تروریست های اروپایی نیز در عملیات تجاوز و مزایده زنان شرکت می کردند. حتی یک دختر ۱۴ ساله را قبل از فروش در مزایده برای اثبات باکره بودن معاینه کردند. پس از آن، دختر مذکور در مدت شش ماه به چهار مرد مختلف فروخته شد.
در همین حال یک مقام مسئول در سازمان ملل متحد اعلام کرد؛ داعش قربانیان تجاوزات جنسی نیروهای خود را به ترمیم چند بارۀ بکارت پس از هر ازدواج اجباری با تروریست‌ها وادار می‌کند.
زینب بانگورا مسئول پرونده درگیری ها و خشونت های جنسی در سازمان ملل تاکید کرد، گروه تروریستی داعش یکی از دخترانی را که به عنوان برده جنسی از آنها استفاده می‌کند، وادار کرده که پس از هر بار ازدواج با جنگجویان خود، به عمل ترمیم پرده بکارت تن دهند.
بانگورا به روزنامه انگلیسی ایندیپندنت گفت: داعش این دختر را تا کنون ۲۰ بار به انجام این جراحی واداشته و من تاکنون با ده ها نفر از قربانیان خشونت جنسی مشابه وی ملاقات کرده ام. تروریست ها در عراق و سوریه، خشونت جنسی را در سطح گسترده و به شکل سازمان‌یافته و با روش های نوین مرتکب می شوند.
به گفته وی، داعش خشونت جنسی و رفتار وحشیانه با زنان را به عنوان یکی از بخش‌های اصلی عقیده و عملکرد خود در دستور کار قرار داده و آن را به عنوان یکی از روش های تروریستی برای تحقق اهداف خود به کار می گیرد.
بانگورا افزود: داعش قربانیان جنسی را در مناطق مورد هجوم، پیش از فروختن در بازار برده فروشی، عریان می کند و آنان را دسته‌بندی می‌نماید و سپس به مناطق دیگر می فرستد.

داعش زنان را چگونه مجازات می کند؟
داعش زنان را با زندگی در کنار جمجمه مردگان مجازات می کند.
گروه تروریستی داعش، در تازه ترین ابتکار برای مجازات زنان، آنها را در قفس هایی آهنی کنار جمجمه ها و استخوان های مردگان حبس می کند.
منبعی محلی در سوریه که خواست نامش فاش نشود گفت: گروه تروریستی داعش، که پیش از این تنها مردان را به سبب رعایت نکردن پوشش مدنظر این گروه مجازات می کرد، اکنون در ابتکاری تازه، زنان را نیز به سبب رعایت نکردن نوع لباسِ در نظر گرفته شده برای آنان، مجازات می کند.
مردم شهر رقه، با وجود گذشت سه سال از اشغال شهرشان از سوی گروه تروریستی داعش، هنوز نتوانسته اند به دستورالعمل ها و مجازات تخلف از قوانینی که این گروه وضع کرده است، عادت کنند.
نخستین زنی که به شیوه جدید داعش مجازات شد، دختری بود که در حال جارو زدن پله های خانه اش، به بهانه نداشتن حجاب «تعریف شده» از سوی داعش، بازداشت شد.
به گفته این منبع محلی، دو تن از تروریست های داعش، حجاب موردنظرشان را به دختر پوشاندند و او را روی زمین کشیدند آنگاه او را به داخل قفسی آهنی که در خیابان قرار داشت، پرت کردند. قفسِ آهنی، پر از جمجمه های مردگان بود، دختر از ترس جیغ می کشید و التماس می کرد که او را از آن قفس بیرون بیاورند، اما زندانبانان ۴ ساعت تمام فقط گریه ها و التماس های او را تماشا کردند، تا این که دختر از هوش رفت و به مدت یک ساعت در داخل قفس بی حرکت ماند.
چند ساعت بعد او را به بیمارستان منتقل کردند اما پزشکان پس از تلاش فراوان برای بیرون آوردنِ او از کما، متوجه شدند که دچار شوک عصبی شده است و برای به هوش آوردنش باید به سرعت او را به بیمارستان های تخصصی خارج از رقه، منتقل کنند.

سلاخی زنان به علت خودداری از جهاد نکاح
چندی دیلی میل نوشت: ‌داعش ۲۵۰ زن را به علت نپیوستن به جهاد نکاح اعدام کرد.
مسئولی در حزب دموکرات کردستان عراق گفت، زنان در موصل هنگامی که از جهاد نکاح خودداری کردند، سلاخی شدند.
پایگاه خبری اینترنتی دیلی میل انگلیس نوشت، گروه تروریستی داعش ۲۵۰ زن را به علت خودداری از پیوستن به «جهاد نکاح» در شهر موصلِ عراق اعدام کرد.
این پایگاه افزود: به همه قربانیان دستور داده شده بود، بردگی جنسی برای اعضای (گروه تکفیری صهیونیستی) داعش در موصل را بپذیرند اما آنان مقاومت کردند. سعید ماموزینی، مسئول امور رسانه‌ای حزب دموکرات کردستان عراق گفت، این زنان «هنگامی که از جهاد نکاح خودداری کردند، سلاخی شدند؛ برخی به همراه اعضای خانواده‌شان.»

زندان های مخوف داعش برای نگهداری زنان+ فیلم
چند ماه پیش زندان های مخفی و مخوف داعش که از آن برای نگهداری زنان ایزدی در عراق استفاده می شود ، پس از آزادی مناطق تحت اشغال این گروه تروریستی کشف شد.
گروه تروریستی داعش زنان ایزدی را در زندان های تنگ و تاریک و در زیر زمین محبوس کرده بود. این زندان ها که در نقاطی دور افتاده قراردارند، به حدی تنگ و تاریک بود که زنان توانایی حرکت و جابجایی را نداشته و مجبور بودند ساعت ها در یک محل تاریک و فاقد هرگونه امکانات سپری کنند.

علیرغم این شرایط، نقاشی ها و طراحی هایی از این زنان بر روی دیوار های این زندان ها بر جا مانده، که تصویری از ذهنیت ها و شرایط زندگی زنان نگون بخت ایزدی  قبل از اسیر شدن به دست تروریست های داعش است.
در یکی از این نقاشی ها، خانه بزرگ، به همراه یک خودرو و درختان و حیواناتی بیرون از خانه به تصویر کشیده شده که آرزوهای بر باد رفته این زنان را نشان می دهد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است