چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۰:۵۱
آخرین اخبار
21 مهر 1394 ، ساعت 20:20 1,011 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :4430

روایت بروجردی از جلسه شب گذشته با شمخانی

علاءالدین بروجردی با اشاره به انتقاد برخی نمایندگان به لاریجانی در خصوص طرح پیشنهادهایی در طرح مربوط به برجام توضیح داد: در جلسه شب گذشته با آقای شمخانی از مجلس، بنده، دکتر زارعی، دکتر زاکانی و دکتر جلالی حضور داشتند.

به گزارش جلال شرق ، در این نشست چند توافق صورت گرفت. وی به توافق صورت گرفته بین نمایندگان مجلس از دو فراکسیون اصولگرای مجلس و دبیر شورای عالی امنیت ملی اشاره و اظهار کرد: مقرر شد کلیه پیشنهاد‌ها به طرح سه پیشنهاد محدود شود. این سه پیشنهاد‌‌ همان مواردی است که آقای دکتر لاریجانی دو بار برای وکلای مردم توضیح داد.

وی تشریح کرد: دکتر لاریجانی این پیشنهاد‌ها را قبل از صحن علنی و به رسمیت رسیدن نشست مجلس به اطلاع نمایندگان رساند. رئیس مجلس هم چنین در زمان علنی شدن صحن مجلس، پیشنهادهای مذکور قرائت شد.

بروجردی همچنین عنوان کرد: در جلسه شب گذشته با دبیر شورای عالی امنیت، دوستان به آقای شمخانی گفتند نمایندگان تعداد زیادی پیشنهاد دارند، که وی تاکید کرد توافق ما به عنوان دبیرخانه شورای عالی امنیت همین سه پیشنهاد است، به همین علت نمایندگان دو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت و اصولگرایان پذیرفتیم به این توافق با دبیرخانه شورای عالی امنیت عمل کنیم.

این عضو شورای مرکزی فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت گفت: به این دلیل سه پیشنهاد چاپ و در صحن علنی توزیع شد و مبنای بررسی طرح اقدام متناسب و متقابل دولت جمهوری اسلامی ایران در برجام قرار گرفت.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است