چهارشنبه, ۲۶ مرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار
19 اسفند 1394 ، ساعت 19:20 1,998 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :11899
بخشدار مرکزی در نشست با دهیاران شهرستان آستانه‌اشرفیه:

روستاها خود را برای پذیرش مهمانان نوروزی آماده کنند.

بخشدار مرکزی شهرستان آستانه‌اشرفیه پیش از ظهر امروز در نشست با دهیاران این بخش گفت: روستاها برای پذیرش مهمانان نوروزی آمادگی کامل داشته باشند.
به گزارش جلال شرق، مهندس حسن خواه در آغاز ضمن تقدیر از همکار دهیاران در برگزاری انتخابات ۷ اسفند گفت: حضور پرشور مردم در عرصه‌ی انتخابات دشمنان انقلاب را بیش از گذشته مأیوس‌تر کرده است.
وی با اشاره به مشارکت بسیار بالای مردم این شهرستان در این دوره از انتخابات اظهار کرد: حضور گروه‌ها و جریان‌های سیاسی مختلف در این شهرستان و درایت و مدیریت شورای تأمین شهرستان و عوامل اجرایی انتخابات باعث شد که ما یک انتخابات بی حاشیه‌ای را داشته باشیم.
بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه ضمن توصیه به دهیاران در خصوص پاک‌سازی معابر در محورهای اصلی به روستاها و روشنایی معابر افزود: دهیاران باید در بخش مدیریت پسماند و تفکیک زباله از مبدأ نهایت همکاری را با بخش آموزش محیط‌زیست داشته باشند و در صورت لزوم نسبت به برگزاری کلاس‌های آموزشی در روستاهای تابعه خود با همکاری اداره محیط‌زیست اقدام نمایند.
محمدحسن خواه با اشاره به تشییع پیکر دو شهید گمنام در این شهرستان خاطرنشان کرد: آنچه ما امروز به‌عنوان امنیت در جامعه و در کشور داریم مرهون خون شهداست که درراه استقلال و امنیت این جامعه جان خویش را نثار کردند و باید در تشییع این شهدای عزیز حضوری پرشور داشته باشیم.
وی تأکید کرد دهیاران باید به تمام مناطق روستاهای تابعه خود ضمن اطلاع‌رسانی جهت حضور در مراسم تشییع اقدامات لازم را جهت حضور مردم روستا نیز فراهم سازد.
بخشدار مرکزی آستانه‌اشرفیه به بخشی از معضل اجتماعی و مضرات مواد مخدر اشاره کرد و گفت: گاهی مشاهده‌شده است که در بعضی از مناطق امکان کشت گراس از سوی بعضی از متخلفین انجام می‌گیرد که جا دارد دهیاران محترم ضمن آگاه کردن دایره‌ی مواد مخدر نیروی انتظامی نهایت همکاری را داشته باشند.
حسن خواه ضمن توصیه به دهیاران جهت آگاه نمودن مردم روستا جهت شخم زمستانه از آنان خواست با همکاری مردم روستایی مناطق خود نسبت به لایروبی نهرهای سنتی اقدام نماید.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است