یکشنبه, ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار
13 دی 1394 ، ساعت 17:58 2,274 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :8636
حسین اسماعیلیان فرماندار آستانه اشرفیه :

روند بررسی صلاحیت داوطلبان با دقت، پی گیری می‌شود

فرماندار آستانه‌اشرفیه اعلام کرد : روند بررسی صلاحیت داوطلبان دهمین دوره مجلس شورای اسلامی با دقت از سوی هیئت اجرایی شهرستان پی گیری و دنبال می‌شود .
حسین اسماعیلیان عصر امروز در گفتگو اختصاصی با  جلال شرق بابیان اینکه بر اساس قانون انتخابات هیئت اجرایی تا ۱۵ دی‌ماه ضمن بررسی پرونده داوطلبان و استناد به استعلامات مختلف برای ادامه سیر قانونی نظر خود را به هیئت نظارت اعلام می‌کند.
رئیس ستاد انتخابات شهرستان آستانه‌اشرفیه با اشاره به حضور داوطلبان با گرایش‌ها و سلیقه‌های مختلف برای احراز نمایندگی از سوی مردم آستانه‌اشرفیه گفت: فرماندار این شهرستان ضمن احترام به همه جناح‌های سیاسی که دایره قانون و نظام فعالیت می‌کنند در تمامی مراحل انتخابات بی‌طرفی خود را رعایت خواهد کرد.
فرماندار آستانه‌اشرفیه درباره فرار رسیدن ایام دهه مبارک فجر و با توجه به مسئله انتخابات اظهار کرد : برای برپایی مراسم دهه فجر به دوایر دولتی و نهادهای این شهرستان اعلام کرد تا پروژه‌ها و برنامه‌های دهه فجر خود را برای برناومه ریزی هماهنگی به فرمانداری ارسال دارند
اسماعیلیان با اشاره به عملیات اجرایی در بخش گاز ، راه و آب‌رسانی روستایی خاطرنشان کرد: با توجه به اقدامات انجام‌گرفته در این شهرستان جهت تکمیل گازرسانی روستایی که در خوشه‌های دهستان چهارده و خوشه دهکا در حال انجام است و با توجه به حضور بخش خصوصی در آب‌رسانی روستایی امیدواریم که پروژه‌های خوبی را در حوزه گاز ، آب و راه روستایی در دهه فجر افتتاح کنیم .
فرماندار آستانه‌اشرفیه اظهار داشت : با توجه به حجم پروژه‌های اجرایی در این شهرستان پیش‌بینی می‌کنیم که میزان هزینه‌های اجرایی در بخش عمرانی و توسعه زیرساخت‌های این شهرستان از افزایش خوبی برخوردار باشیم .
در پایان از همه شهروندان آستانه اشرفیه درخواست با حضور پرشور خود در عرصه انتخابات بار دیگر بلوغ سیاسی خود را در عرصه جهانی به منصه ظهور برساند و با حضورشان نقشه های دشمن را خنثی سازند. .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است