جمعه, ۱۰ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
20 آبان 1396 ، ساعت 11:36 619 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :34320
معاون فرهنگي و آموزشي بنياد شهيد خبر داد:

رونمایی از سایت قربانیان ترور در نمایشگاه رسانه های دیجیتال

بنیاد شهید و امور ایثارگران با حضور در نمایشگاه رسانه های دیجیتال از سایت “قربانیان ترور” رونمایی خواهد کرد .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ، حجت الاسلام محمد حسن کاویانی راد در گفت و گو با خبرنگار آریا با اعلام این خبر افزود : این بنیاد شرکت فعال در نمایشگاه رسانه های دیجیتال در بخش های مختلف فرهنگی و روابط عمومی ، آنچه که تولید شده را عرضه کند.
وی ادامه داد : سایت نوید شاهد و … که عمر طولانی هم ندارند ، سایت شیمیایی ، سایت شهدای ترور یا قربانیان ترور از جمله مواردی هستند که در این نمایشگاه رونمایی و عرضه خواهند شد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد : سایت “قربانیان ترور” به طور مشخص سایتی استراتژیک است و به عنوان سندی جدی بر مظلومیت جمهوری اسلامی ایران برای کسانی است که الان ادعای تروریست بودن ایران را دارند.
وی یادآور شد: این میزان تولید محصولات ، نسبت به ایده آل ترین حالت یعنی رسیدن به جایگاه مرجعیت در تولید و انعکاس اطلاعات در فضای مجازی به طوری که پاسخگوی اطلاعات درخواستی کابران پیرامون موضوع شهادت و ایثارگری باشد ، فاصله دارد.
حجت الاسلام کاویانی راد در رابطه با سیاست کلان بنیاد شهید گفت : بنیاد شهید باید در عرصه فضای مجازی در حد توان خود بتواند ورود پیدا کرده و با عرضه تولیدات مختلف در این عرصه با جهان ارتباط برقرار کند و هم چنین این ظرفیت باید در تولیدات ما باشد که حداکثر نیاز افراد به این مطالب را در فضای مجازی برآورده کند.
وی اضافه کرد: در فضای نمایشگاه بنا داریم با ایجاد شناسایی و تعامل با بخش های مختلفی که در زمینه فضای مجازی کار می کنند ، استعدادها را شناسایی و زمینه مشارکت خوب با ابزارهای متفاوت و مرتبط را بررسی کرده تا به عنوان یک فرصت در اختیار بنیاد و امور ایثارگران قرار بگیرد.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در پایان خاطرنشان کرد : سایت “قربانیان ترور” در حال بروز رسانی با بهترین امکانات نرم افزاری و سخت افزاری است و به محض تکمیل رونمایی خواهد شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است