چهارشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۳:۲۹
آخرین اخبار
12 اسفند 1394 ، ساعت 13:12 2,125 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :11504

زنگ جشن نیکوکاری در مدارس آستانه اشرفیه به صدا در آمد

۱۲ اسفند روز  نیکوکاری وجشن احسان و همیاریست ، بدین مناسبت جشن نیکوکاری  به صورت نمادین با حضور مسئولین شهرستان در دبستان شهدای معلم آستانه اشرفیه برگزارشد.

به گزارش جلال شرق ، در این آئین نمادین که زنگ نیکوکاری توسط مهندس حسن خواه بخشدار مرکزی به صدا در آمد دانش آموزان مدارس آستانه اشرفیه با دستان کوچک ولی دلهای آغشته به مهربانی و عطوفت به یاری دیگر دانش آموزانی شتافتند که همانند آنان در انتظار بهاری لبریز از شادمانی بر لب های خود را آرزو دارند.
در جشن نیکوکاری   نگاه های پر معنا دانش آموزان معصوم هر بیننده ای را مجذوب دریای عشق و انفاق کودکانه آنان می نمود .
رئیس اداره آموزش و پرورش روز نیکوکاری  را روز احسان و محبت نام برد و گفت: دستان پر از محبت دانش آموزان ، عیدانه ای پر از مهر را برای همکلاسی خود به ارمغان می آورد .
اسماعیل همایونی اظهار داشت: دانش آموزان با مشارکت در جشن نیکوکاری  می توانند به همنوعان و دوستان نیازمند خود کمک کنند.
وی در ادامه کمک به همنوعان را موجب رضایت خداوند دانست و تصریح کرد: جشن نیکوکاری فرصت بسیار خوبی است تا دانش آموزان محبت و دوستی خود را به نیازمندان ابراز کنند.
همایونی یادآور شد: امیدواریم بتوانیم با کمکهای دانش آموزان نیکوکار و خیرین شهرستان دلهای دانش آموزان نیازمند را در آستانه سال نو شاد کنیم تا خداوند از ما راضی و خوشنود باشد.
مدیر آموزشگاه شهدای معلم با بیان اینکه دستان ایثارگرکوچک شما دانش آموزان می تواندغمی از قلوب دانش آموزان تنگدست را شادمان کند افزود : امروز همه با هم جمع شدیم تا غمی از غمهای دانش آموزان را بکاهیم .

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است