پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
28 اردیبهشت 1401 ، ساعت 20:33 76 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :70511

ساحل زیبای بندرکیاشهر میزبان مسابقات والیبال ساحلی کاپ آزاد زیر ۲۳ سال کشور در بندرکیاشهر

بندرکیاشهر با ساحل زیبای خود ، میزبان مسابقات والیبال ساحلی کاپ آزاد زیر ۲۳ سال کشور شد

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، آرمان نوروزی؛ سرپرست هئیت والیبال آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر با بیان اینکه ۲۹ تیم از سراسر کشور در مسابقات ساحلی کاپ آزاد حضور دارند افزود؛ بندرکیاشهر ظرفیت ‌خوبی برای اجرا و برگزاری برنامه های ورزشی ساحلی بالاخص ورزش توپی دارد .

وی برگزاری مسابقات در رشته های والیبال ساحلی و رشته های دیگر را برای معرفی شهر در سراسر کشور ضروری دانست و گفت : والیبال ساحلی تنها رشته ساحلی توپی است که در المپیک حضور دارد و از گرانترین بلیط در المپیک است که امید است این روند و این مسابقات در رشته های ورزشی ساحلی و دیگر رشته های ورزشی ادامه دار باشد.

نوروزی با اعلام اینکه مجموعه هیئت والیبال در آستانه اشرفیه و بندرکیاشهر با حضور فاطمه قاسمی؛ رییس اداره ورزش و جوانان که حامی همیشگی ورزش های توپی و انفرادی و سایر رشته ها بودند با عملکرد مثبت ورزشکاران درکمیته ها توانست نگاه مسئولین را باظرفیت و پتانسیل های موجود در ورزش شهرستان جلب کند.

نوروزی ضمن تشکر از هئیت والیبال استان گیلان ، اداره ورزش جوانان شهرستان آستانه اشرفیه، شهرداری و شورای اسلامی شهر بندرکیاشهر به جهت حمایت ها و هماهنگی در برگزاری مسابقات کاپ آزاد از مدیران شرکت ساختمانی حاج بابا بندرکیاشهر که حمایت مالی فراوانی داشتند تقدیر و تشکر داشت.

سرپرست والیبال شهرستان برگزاری جلسات هیئت رئیسه والیبال شهرستان با حضور پیشکسوتان و ورزشکاران برای ارائه راهکارهای مناسب در راستای بیشتر دیده شدن رشته ورزشی مهیج والیبال را از برنامه های هئیت والیبال شهرستان بیان کرد.

لازم به ذکر است مسابقات والیبال ساحلی کاپ آزاد از ۲۸ اردیبهشت با حضور ۲۹ تیم از سراسر کشور تا ۳۰ اردیبهشت باهم به رقابت می پردازند

فیلم مسابقات روز اول رو در آپارات جلال شرق ببینید

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است