شنبه, ۹ مهر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
24 اسفند 1394 ، ساعت 22:23 1,654 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :12159
سرپرست اداره کل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان:

سازمانهای مردم نهاد به تقویت یکدیگر بپردازند

سرپرست اداره کل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان با تاکید بر ایجاد همگرایی بین سازمانهای مردم نهاد از آنان خواست برای پیشبرد اهداف اجتماعی خود به تقویت یکدیگر بپردازند.
به گزارش جلال شرق ، یونس رنجکش در جلسه امضای تفاهم نامه همکاری بین چند سازمانهای مردم نهاد استان گیلان اضافه کرد : سازمانهای مردم نهاد باید بتوانند با برنامه ریزی و ایجاد همگرایی بین یکدیگر از امکانات و ظرفیت های مختلف هم در راستای پیشبرد اهداف اجتماعی که دارند بهره مند شوند.
وی اظهار داشت: اگر توان این سازمانها با یکدیگر در کمک به هم و یا اجرای برنامه های مشترک با هم تجمیع شوند آنگاه بهتر می توانند به اهداف خود دسترسی داشته باشند.
وی ادامه داد: هیچ محدودیتی برای همکاری های بین سازمانهای مردم نهاد وجود ندارد و این حرکتها می تواند نقطه عطفی برای کارکردهای گروهی و فرهنگ با هم کارکردن در راستای اهداف مشترک باشد.
دبیر هیات نظارت بر سازمانهای مردم نهاد استان گیلان افزود: با توجه به محدودیت هایی که در هر سازمان مردم نهاد وجود دارد همکاری های متقابل و تجمیع توان و ظرفیت های آنان می تواند نقش مهمی در اجرای برنامه ها و ایجاد فرصت های بهتر برای خدمات رسانی به جامعه داشته باشد.
وی با اشاره به اینکه نگاه دولنمردان در دولت تدبیر و امید استفاده از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد است ادامه داد زمانی می توان از این ظرفیت بهتر استفاده کرد که برنامه ریزی ها بهتر، اصولی و هدف گذاری ها مشخص تر باشد.
رنجکش گفت: در دولت جدید با توجه به رویکرد خوبی که وجود دارد شاهد رشد سازمانهای مردم نهاد هستیم و در استان گیلان نیز حدود ۴۰ درصد این رشد مشاهده می شود و یکی از سیاست های مهم در این زمینه پراکنش جغرافیایی قعالیت سازمانهای مردم نهاد در سطح شهرستان های استان است.
وی ضمن قدردانی از تلاش سازمانهای مردم نهاد استان در ارائه خدمات مختلف اجتماعی از آنان خواست تا با برنامه ریزی بهتر سال ۹۵ مشارکتی بیشتر از گذشته در فضای اجتماعی گیلان داشته باشند

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است