پنج شنبه, ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۱۹:۵۱
آخرین اخبار
23 مهر 1394 ، ساعت 15:55 2,255 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :4536

سخنی که رئیس مجلس را برای زیارت به آستانه اشرفیه آورد

نماینده مردم استانه اشرفیه و بندر کیاشهر برای حضور دکتر علی لاریجانی در آستانه اشرفیه و زیارت مرقد حضرت سلطان سید جلال الدین اشرف عبارتی را به کار برد که رئیس مجلس با سخن طنزگونه وی به آستانه اشرفیه آمد.
محمد حسین قربانی به خبرنگار جلال شرق ، در توضیح این مطلب گفت: ما از آقای لاریجانی درخواست کردیم که در سفر گیلان حتماً زیارت حضرت سلطان سید جلال الدین اشرف را در برنامه قرار دهد.
وی افزود : اولا با توجه به تیم حفاظت و فشردگی کاری که استان برای ایشان تدارک دیده بود و ایشان با توجه به کارهایی که در تهران داشتند پلان پرواز شان ساعت ۳۰/۱۸ دقیقه تعیین شده بود و ما بجد درخواست کردیم که حتما به آستانه اشرفیه برای زیارت حضور یابند.
قربانی با بیان اینکه نه تیم حفاظت ونه مشاورین ایشان زیارت حرم مطهر و حضور در آستانه اشرفیه را قبول نکردندبا ایشان سخنان طنزگونه ای گفتیم که از این مطلب خوششان آمد و سفر به آستانه را در برنامه خود قرار داد.
نماینده مردم شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر به مطالب ارائه شده اشاره کرد و اظهار داشت : به آقای لاریجانی گفتیم که آقای ناطق نوری در زمان حضور ریاست جمهوری به گیلان سفر کرد اما حرم مطهر آقا سید جلال الدین اشرف را زیارت نکرد و همین امر باعث شد که رای نیاورد اگر حضرتعالی قرار است در انتخابات آتیه چه در قم و چه در کشور موفق شوی لازمه اش این است که عهد و اخوتی با حرم آقا سید جلال الدین اشرف داشته باشی.
وی افزود : رئیس مجلس از این طنز ی که گفته شد بسیار لذت بردند و فرمودند که حتماً به زیارت خواهند آمد و این چنین شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است