دوشنبه, ۸ خرداد ۱۴۰۲ ، ساعت ۲۲:۴۵
آخرین اخبار
22 آبان 1398 ، ساعت 15:42 1,574 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :56042
دکتر محمد حسین قربانی ؛

سردار سرتیپ بلوکی مقدم ، محور نیروهای انقلابی شهرستان ،در رژیم گذشته بود

سرویس  مناسبت ها جلال شرق ، در پی  تشییع باشکوه پیکر سردار سرتیپ محمد رضا بلوکی مقدم که با حضور اقشار مختلف مردم و چهره های برجسته سیاسی کشور و فرماندهی سپاه قدس گیلان  برگزار و بخاک سپرده شد از سوی دکتر محمد حسین قربانی نماینده مردم آستانه اشرفیه و کیاشهر ، پیام تقدیری به دفتر  تحریریه جلال شرق ارسال شد که متن تقدیر بدین شرح است.

باسمه تعالی

ما همه فانی بقا بس تراست

امروز شهر مذهبی آستانه اشرفیه فرزندی از دیار سلطان سید جلال الدین اشرف  و رزمنده ای از دوران دفاع مقدس را تشییع و بخاک سپرد که نام نیک و خدمت به مردم در سرلوحه حیات وی به ماندگار مانده است.

امروز شهر آستانه ، شاهد مراسم باشکوه تشییع پزشکی حاذق ، دلسوز و متعهدی  بود که در دوران دفاع مقدس تا مرز شهادت پیش رفت و با این که در دوران قبل از انقلاب در رشته پزشکی پذیرفته شده بود  با شروع نهضت امام ( ره ) ، درس دانشگاه را رها و در سنگر مبارزه با رژیم گذشته ، محوریت نیروهای انقلابی شهرستان را برعهده داشت.

سردار سرتیپ محمد رضا بلوکی مقدم ، بعد از پیروزی انقلاب   ، با توجه به بسته شدن دانشگاه ، در سنگرمقدس  پاسداری ، لباس خدمت به تن کرد و در کنار مردم به دفاع از انقبلاب و نظام پرداخت.

سردار سرتیپ محمد رضا بلوکی مقدم  ، همزمان با بازگشائی دانشگاه های کشور ، مجداً به ادامه تحصیل پرداخت و در راه ارتقاء و بنیه ی علمی خود همت گماشت و هر آن چه از علم و تخصص در چشم پزشکی آموخته بود  به عنوان یک پزشک مسئول در راه خدمت به جامعه ، رزمندگان ۸ سال دفاع مقدس و به ویژه  مردم محروم  به کار بست.

این جانب  به نمایندگی از مردم حوزه انتخابیه ، جامعه پزشکی  و علی الخصوص کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی به خانواده محترم بلوکی مقدم همکاران وهمر زمان ایشان در دوران دفاع مقدس و جامعه پزشکی ، درگذشت آن فقید سعید را تسلیت عرض کرده  و از حضور گرم اقشار مختلف مردم ، مهمانان کشوری و استانی که در مراسم تشییع و بخاک سپاری پیکر سردار سرتیپ محمد رضا بلوکی مقدم حضور داشته اند عرض ادب کرده و تقدیر و تشکر می کنم

دکتر محمد حسین قربانی

نماینده مردم شهرهای آستانه اشرفیه و بندر کیاشهر

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است