یکشنبه, ۱۶ مرداد ۱۴۰۱
آخرین اخبار
11 تیر 1401 ، ساعت 15:13 292 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :71068
سردار محمد عبدالله پور :

دهه نودی ها برهم زننده نقشه های دشمن در جنگ نرم هستند/سرود « اینجا ایرانه » کاری از گروه سرود « به رنگ آسمان » رو نمایی شد

در سالروز ازدواج حضرت فاطمه زهرا ( س ) با امیر المومنین علی ( ع )  و با حضور سردار محمد عبدالله پور سرود « اینجا ایرانه » کاری از گروه سرود « به رنگ آسمان »   روز گذشته در سالن ورزشی تختی شهر آستانه اشرفیه رو نمایی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جلال شرق ،فرمانده سپاه قدس گیلان طی سخنانی کوتاه با اشاره  به جنگ نرم دشمن علیه ملت ایران  و با بیان اینکه دهه نودی ها برهم زننده نقشه های دشمن در جنگ نرم هستنداظهار کرد: ما باید با دهه نودی ها  توان و قدرت خود را به دشمن بفهمانیم و به او نشان دهیم  و امروز می بینیم که با سرود سلام فرمانده ، چه هجمه ای از سوی دشمن در مخالفت با این سرود شروع شده است.

سردار محمد عبدالله پور با بیان اینکه کار فرهنگی برای شکست توطئه های دشمن  ضروری است گفت : ما درجنگ نرم با دشمن هستیم ،از آنجایی که دشمن با نقشه های فراوان خودرا ناتوان در جنگ نظامی دیده است قصد دارد با جنگ نرم نقشه های خودرا عملی کند که برای موفقیت دراین عرصه نیازمند کار فرهنگی می باشیم.

وی با تاکید به توجه به نونهالان افزود: امروز دهه نودی ها ضمن گرم نگه داشتن کانون خانواده نقشه های دشمن را برهم می زنند و باتوجه به نو نهالان می توانیم درحنک نرم موفق شویم .

فرمانده سپاه قدس گیلان امام خمینی ره را به تعبیر حضرت آقا نرم افزار انقلاب دانست و اظهار کرد : ایران هرچه دارد از امام و انقلاب است که خوب است کار فرهنگی برای این موضوعات داشته باشیم .

وی با بیان اینکه کودکان و نوجوانان گروه سرود «به رنگ آسمان » افسران جبهه نرم انقلاب می باشند تصریح کرد : دشمن برای ارزش های چون عفاف و حجاب ، مقاومت ملت و امام نقشه های فراوان کشیده است و از آنجایی که موضوع عفاف و حجاب را جریان انقلاب ، صدا و سیما و..نتوانسته به تنهایی کاری از پیش ببرند، این موضوعات نیازمند کار ماندگار هستند و شایسته است که با ابزار فرهنگی چون سرودهای همگانی در این جبهه پیروز میدان باشیم .

سرود «اینجا ایرانه»  به خوانندگی امیر ارسلان میر هاشمی نسب   با اجرای یک گروه ۴۵۰ نفره  است که سراینده این سرود  قاسم صرافان ، آهنگساز ، سبحان رجبی و تنظیم کننده مسعود رضایی  است ،

گروه ـ به رنگ آسمان » در ۱۴ ماه مبارک رمضان تقارن با شهادت حضرت سلطان سید جلال الدین اشرف  با سرود آقای خوبی ها  ، و سلام فرمانده و در یک ترکیب ۱۱۰ نفره آغاز کرد و در سالروز شهید خوش سیرت  سرودی ی به نام شهید خوش سیرت با شعر سرکار خانم شفیعی  به همراه اینجا ایرانه را ادامه و روز گذشته طی آئیینی این سرود را رونمایی کرد.

مصاحبه با خواننده این سرود را در آپارات جلال شرق دنبال کنید

اجرای سرود  اینجا ایرانه را در اینجا  ببینید

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است