سه شنبه, ۸ فروردین ۱۴۰۲ ، ساعت ۰۳:۱۳
آخرین اخبار
18 فروردین 1395 ، ساعت 09:45 2,319 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :12952
دبیر ستاد ساماندهی سواحل دریای استان گیلان:

سیاست گذاری در ساماندهی سواحل دریای استان استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی است

سر پرست اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گیلان و دبیر ستاد ساماندهی سواحل این استان بر ضرورت جلب مشارکت های بخش خصوصی در اقدامات پیشگیرانه و امداد و نجات حوادث دریایی تاکید کرد.
به گزارش جلال شرق ، یونس رنجکش در اولین جلسه تخصصی کمیته های ۸ گانه ستاد ساماندهی سواحل دریای استان گیلان اضافه کرد با توجه به محدودیت هایی که در تامین منابع مالی توسط دولت وجود دارد باید بتوانیم از ظرفیت های بخش خصوصی در ساماندهی سواحل و اقدامات پیشگیرانه استفاده کنیم.
وی اضافه کرد یکی از بهترین محور های سیاست گذاری در ساماندهی سواحل دریای استان استفاده از ظرفیت های بخش خصوصی است که باید کلیه اعضای کمیته های مربوطه زمینه های مشارکت این بخش را بهتر فراهم کند.
وی تاکید کرد باید به بخش خصوصی اطمینان داده شود که هرگونه هزینه در بخش ارائه خدمات مطلوب به گردشگران سرمایه گذاری آنان در این زمینه است و آنان می توانند از این سرمایه گذاری خود بهره مند شوند.
وی یاد آور شد: در بخش پیشگیری از غریق نیز سیاست ها باید به سمت اقدامات غیر مستقیم باز دارنده برود و در میان باید ضمن آموزش های لازم به گردشگران و تبلیغات میدانی در این زمینه خدمات مناسب به گردشگران و ایجاد فضاهای تفریحی را گسترش دهیم.
دبیر ستاد ساماندهی سواحل دریای استان گیلان از اعضای کارگروه های تخصصی این ستاد خواست تا برنامه های خود را برای سال جاری حداکثر تا اول اردیبهشت ماه به این ستاد ارائه دهند.
رنجکش یاد آور شد: امسال از سوی مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی و اقدام عمل نامگذاری شده است و ما باید با مدیریت درست داشته ها میتوانیم از ظرفیت های موجود بهتر استفاده کنیم.
وی تاکید کرد :کاهش غریق از سیاست های اولویت دار امسال نیز هست که در کنار آن باید تلاش کنیم با ارائه خدمات مطلوب رضایتمندی گردشگران را درکنار حفظ امنیت و صیانت از حریم عمومی نیز داشته باشیم.
وی همچنین اضافه کرد : بازرسی های اولیه با حضور اعضای کارگروه های ۸ گانه از طرح های سالمسازی برای بررسی وضعیت آنان برای استفاده در تابستان امسال از هفته آینده آغاز خواهد شد.
در این جلسه هر یک از اعضای دیدگاههای خود را در خصوص چگونگی فراهم آوردن زمینه های بهتر برای استفاده گردشگران از ساحل و دریا در استان را ارائه دهند.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است