جمعه, ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱
آخرین اخبار
23 مهر 1394 ، ساعت 09:59 962 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :4522

شاهین جهانگیری معاون فرهنگی شهرداری لاهیجان شد

شهردار لاهیجان، براساس حکمی شاهین جهانگیربلورچیان را به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی شهرداری لاهیجان منصوب کرد.
به گزارش جلال شرق ، سعید آگشته شهردار لاهیجان در این حکم شاهین جهانگیر بلورچیان را نظر به تجربه، توانایی و حسن سابقه به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و روابط عمومی شهرداری لاهیجان منصوب کرد.
شهردار لاهیجان در جلسه شورای معاونان شهرداری لاهیجان، ضمن قدردانی از تلاش های یوسف قیامتیون در سمت معاونت فرهنگی و اجتماعی و حسین سعیدی در سمت مدیر روابط عمومی ، شاهین جهانگیربلورچیان را به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی و اجتماعی و روابط عمومی معرفی نمود.
همچنین در این جلسه یوسف قیامتیون به عنوان مدیر سرمایه گذاری و حسین سعیدی به عنوان مدیر واحد بهداشت محیط و خدمات شهر معرفی شدند.
لازم بذکر است: شاهین جهانگیر بلورچیان دارای لیسانس مدیریت امور فرهنگی و دانشجوی کارشناسی ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری و دارای سوابقی همچون مسولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی لاهیجان، مدیر روابط عمومی شهرداری های لاهیجان و آستانه اشرفیه و خبرنگار خبرگزاری ایرنا و مطبوعات کشور و گیلان بوده و در چند جشنواره روابط عمومی های کشور و استان گیلان عنوان های برتر را کسب نموده است.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است