شنبه, ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ، ساعت ۱۲:۴۳
آخرین اخبار
16 فروردین 1395 ، ساعت 16:42 2,733 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :12811

شهدای مدافع حرم برای پاسداری از مرزهای ما به شهادت می رسند

فرماندار آستانه اشرفیه در نشست هماهنگی ستاد وداع و تشییع پیکر پاک پاسدار شهید و مدافع حرم جمال رضی  گفت: شهدای مدافع حرم برای پاسداری از مرزهای ما به شهادت می رسند.

به گزارش جلال شرق،  رحیم حیدری با بیان اینکه شهدای مدافع حرم برای ما  می جنگند  افزود : اگر ما با مزدوران استکبار و گروه های ملحد و تکفیری در خاک سوریه مبارزه نکنیم آنگاه باید با آنان در داخل مرزها خود بجنگیم .

در این جلسه سرهنگ پاسدار حسن فیضیان درباره مراسم وداع ، و تشییع مدافع حرم با بیان گزارشی گفت: تلاش می شود که مراسم وداع با مدافع حرم امشب در گلزار شهدای این شهرستان و مراسم تشییع بعد از شهرستان رشت که فردا صبح انجام خواهید گرفت در ساعت ۴ بعداز ظهر از جلوی بسیج واحد سپاه پاسداران آستانه اشرفیه به طرف گلزار شهدا انجام بگیرد.

در ادامه این نشست حجت الاسلام محمد ساجدی امام جمعه شهرستان خواستار حضور پرشور مردم خداجوی این شهرستان در مراسم وداع و تشییع مدافع حرم شد و ضمن تبریک و تسلیت شهادت مدافع حرم جمال رضی  از تلاش های سپاه پاسداران برای اجرای مراسم وداع و تششیع تقدیر کرد.

به گزارش جلال شرق ،  در صورت مساعد بودن هوا در روز سه شنبه مراسم نماز در حرم مطهر سلطان سید جلال الدین اشرف (ع ) به امامت امام جمعه آستانه اشرفیه  برگزار می گردد و در صورت نا مساعد بودن در حسینیه حرم شهدای این شهرستان اقامه خواهد شد.

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است