پنج شنبه, ۱۶ تیر ۱۴۰۱
آخرین اخبار
11 دی 1396 ، ساعت 12:35 2,224 بازدید چاپ این نوشته کد نوشته :35934
شهردار آستانه‌اشرفیه:

شهرداری آستانه‌اشرفیه در مدیریت بحران شهرستان ، عملکرد ونمره قبولی خوبی دارد.

  • شهردار آستانه‌اشرفیه در مراسم تودیع و معارفه مدیر واحد موتوری شهرداری آستانه‌اشرفیه با اشاره به برف سال گذشته گفت: به اذعان مسئولین شهرستان و استان شهرداری آستانه‌اشرفیه در مدیریت بحران برف سال گذشته نمره بسیار خوبی را گرفته است و از ۲۰ توانست نمره ۲۰ را کسب کند.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی جلال شرق، دکتر عبدالرضا سلیمانی با اشاره به هماهنگی و وحدت و همدلی مجموعه واحد موتوری در زمان حوادث غیرمترقبه اظهار کرد: در زلزله اخیر وقتی رئیس دادگستری و دادستان شهرستان به‌طور غیرمنتظره از مدیریت بحران شهرداری بازدید کرده بودند از حس مسئولینت پذیری کارکنان شهرداری تقدیر و تشکر کردند.

وی با اشاره به پی شرور بودن فصل زمستان و احتمال ریزش برف زمستانی ضمن توصیه به همکاری با مدیر جدید واحد موتوری افزود: تمام ما تلاش می‌کنیم تا شهروندان این شهر از ما راضی باشند و ارائه خدمت به مردم سبب رضایتمندی مردم از ما می‌شود.

در این مراسم که در محوطه دایره موتوری شهرداری آستانه‌اشرفیه برگزار شد حسین امیدوار ضمن قدردانی از مجموعه کارکنان این واحد از حس مسئولیت‌پذیری و اعتماد آنان به وی در زمان تصدی مسئولیت واحد موتوری شهرداری تقدیر کرد

در ادامه نادر پندیدن که با حفظ سمت، مسئول جدید واحد موتوری شهرداری انتخاب شد ضمن اشاره به همکاری با مجموعه این واحد درخواست کرد که با همان تعهد و تلاش گذشته نسبت به انجام‌وظیفه بر اساس همدلی و رفاقت همت بگمارند.

در پایان شهردار آستانه‌اشرفیه نادر خندیدن را به سمت مسئول واحد موتوری شهرداری به حاضران معرفی کرد و از تلاش‌های حسین امیدوار تقدیر به عمل آورد.

واحد موتوری شهرداری آستانه‌اشرفیه نزدیک به ۳۰ دستگاه ماشین‌آلات شامل ماشین‌های سبک، نیمه سنگین، سنگین، آتش‌نشانی، لودر، بلدوزر، بیل با یکت و…. را در اختیار دارد.

 

 

کانال تلگرام جلال شرق
ثبت دیدگاه
نام شما
نشانی پست الکترونیکی شما
متن دیدگاه

دیدگاه ها

تا کنون دیدگاهی برای این نوشته ثبت نشده است